Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WontekToJa

Manitou MLT 527 TURBO

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
WontekToJa    1

Cześć wszystkim.

Mam pytanie odnośnie ładowarki manitou.

Sprawa wygląda następująco , nie dawno kupiłem ładowarkę teleskopową manitou mlt 527 turbo i nie za dużo o niej wiem co do czego i jak . Co powinienem robić aby długo i bezawaryjnie służyła ?

Ostatnio podczas jazdy drogą po przejechaniu około kilometra zapaliła mi się kontrolka na pulpicie, nie ma na niej żadnego obrazka więc nie wiem od czego jest. Znajduje się ona po prawej stronie od kontrolki temperatury silnika.

minimax    0

prześlij zdjęcie może pomogę

wymieniaj filtry wszystkie jak i olej w odpowiednich terminach

elektryka wymaga odpowiednich ludzi do naprawy czy też konserwacji inaczej popalisz części za parę tys

oaxis3333    34

może ciśnienia nie ma ? sprawdz olej , poziom i stan :)

a ogólnie to dbaj , nie obijaj , smaruj części ruchome :) dbaj o cisnienie w kołach :)

te ładowarki sa swietne szybkie i wydajne , pozazdrośćic :)

Wiadomość z agroFakt.pl

WontekToJa    1

Mam ją 2 tygodnie , na razie mało robi ale na smarowanie nie może nażekać

może ciśnienia nie ma ? sprawdz olej , poziom i stan :)

a ogólnie to dbaj , nie obijaj , smaruj części ruchome :) dbaj o cisnienie w kołach :)

te ładowarki sa swietne szybkie i wydajne , pozazdrośćic :)

Oleju są dwa stany w skrzyni może to jest przyczyną , olej jest w porządku może to filtr na skrzyni?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez odyniec
      Jestem ciekawy czy do T25 dało by się założyć jakieś najmniejsze turbo a jak tak to czy by wytrzymał silnik. Mi sie zdaje że trzeba by było wymienić wał tłoki itd na jakieś mocniejsze jak wy myslicie o tym
    • Przez PaTrYk1014
      witam.czy ktoś z was zakładał turbinę do starego typu silnika w ursusie? czy w ogóle istnieje taka możliwość. jeśli ktoś z was coś takiego robił to proszę o foty jak jest podłączone smarowanie i przelew w turbinie. z góry dzięki

• Przez tajwan1986
      witam.mam problem tego typu że gdzies mi powoli olej ucieka z hydrauliki wczesniej było widac go w okienku z boku ładowarki a teraz juz nie i mi ciągle piszczy kontrolka od stanu oleju.tak jak stoi to nie widać żeby ten olej wyciekał bo plamy oleju nigdy nie było pod nią.wiec może mi ktoś podpowiedzieć:
      - gdzie ten olej mógłby uciekać
      - jaki olej tam można dolewac i czy wogóle można jeśli nie wiem co było wlane (wymiana całego oleju to ok 135 litrow wiec i spora kasa z tym sie wiąże a olej nie był jeszcze wypracowany)
      - czy może mieć to jakies powiązanie ze zwolnicami bo mi w dwóch kołach sie zwolnice zapociły mocno
      - a może ktoś ma namiar na jakiegoś człowieka co zna sie na tego typu ładowarkach i mógłby mi troche do niej pozaglądać z rozsądną stawką ze godzine pracy
    • Przez LukaPro
      Witam wszystkich agrofotowiczow. tak na wstepie jaka u was pogoda, u mnie na podlasiu buro i ponuro ale sie nie zalamywac )))
      Moze ktos cos wie o ladowarkach Pichon, jak sie zachowuja, jak z serwisem? Sprzedaje go jedna z firm i wlasnie nakreca mnie na kupno jej, i nie wiem jaka ona jest. w ofercie mam schaffera no i pichona.jak ktos cos wie lub ja uzytkuje prosze pisac.pozdrawiam

• Przez arion650
      Zastanawiam się nad zakupem nowej ładowarki teleskopowej jej zadaniem byłoby m.in ładowanie obornika,załadunek ziemniaków przemysłowych,ustawianie bel i częściowe ich zwożenie.Główne marki jakie mnie interesują to Jcb 531-70,Bobcat TL360,Class lub new holland.W mojej okolicy jest kilka ładowarek jcb właśnie z tego modelu i sprawują się dobrze lecz obiło mi się o uszy że dużo palą.Gospodarstwo jest o powierzchni 120ha myślę że trochę roboty się dla niej znajdzie.Jeżeli coś wiecie o tych ładowarkach to pomóżcie mi w wyborze:)