Zaloguj się, aby obserwować  
WontekToJa

Manitou MLT 527 TURBO

Polecane posty

WontekToJa    1

Cześć wszystkim.

Mam pytanie odnośnie ładowarki manitou.

Sprawa wygląda następująco , nie dawno kupiłem ładowarkę teleskopową manitou mlt 527 turbo i nie za dużo o niej wiem co do czego i jak . Co powinienem robić aby długo i bezawaryjnie służyła ?

Ostatnio podczas jazdy drogą po przejechaniu około kilometra zapaliła mi się kontrolka na pulpicie, nie ma na niej żadnego obrazka więc nie wiem od czego jest. Znajduje się ona po prawej stronie od kontrolki temperatury silnika.

minimax    0

prześlij zdjęcie może pomogę

wymieniaj filtry wszystkie jak i olej w odpowiednich terminach

elektryka wymaga odpowiednich ludzi do naprawy czy też konserwacji inaczej popalisz części za parę tys

oaxis3333    34

może ciśnienia nie ma ? sprawdz olej , poziom i stan :)

a ogólnie to dbaj , nie obijaj , smaruj części ruchome :) dbaj o cisnienie w kołach :)

te ładowarki sa swietne szybkie i wydajne , pozazdrośćic :)

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

pozdrawiam !

Wiadomość z agroFakt.pl

WontekToJa    1

Mam ją 2 tygodnie , na razie mało robi ale na smarowanie nie może nażekać

może ciśnienia nie ma ? sprawdz olej , poziom i stan :)

a ogólnie to dbaj , nie obijaj , smaruj części ruchome :) dbaj o cisnienie w kołach :)

te ładowarki sa swietne szybkie i wydajne , pozazdrośćic :)

Oleju są dwa stany w skrzyni może to jest przyczyną , olej jest w porządku może to filtr na skrzyni?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zaxson
      Witam forumowiczów
      Jest tutaj jakiś na forum szpec od skrzyń powerschift (dwusprzeglowa) 
      Mianowicie mam jeden problem w ładowarce teleskopowej manitou , skrzynia po rozgrzaniu oleju(przejechanie jakiegoś dystansu ok 5 km) nie chce ciągnąć na biegach nieparzystych czyli 1,3,5 Na biegach parzystych(2.4.6) jest ok I na wszystkich wstecznych  też, obstawiać zużyte tarczki I przekładki sprzegieł? Czy może to coś innego , dodam że olej zmieniony w tamtym roku I filtr skrzyni *org manitou 
    • Przez zaxson
      Witam forumowiczów
      Jest tutaj jakiś na forum szpec od skrzyń powerschift (dwusprzeglowa) 
      Mianowicie mam jeden problem w ładowarce teleskopowej manitou , skrzynia po rozgrzaniu oleju(przejechanie jakiegoś dystansu ok 5 km) nie chce ciągnąć na biegach nieparzystych czyli 1,3,5 Na biegach parzystych(2.4.6) jest ok I na wszystkich wstecznych  też, obstawiać zużyte tarczki I przekładki sprzegieł? Czy może to coś innego , dodam że olej zmieniony w tamtym roku I filtr skrzyni *org manitou 
    • Przez marcinek_164
      Cześć! 
      W firmie, której pracuję, posiadamy w.w ładowarkę. Nadszedł czas serwisu i wymiany oleju. Do mostów przyszedł taki sam olej jak do przekładni kątowej i do zwolnic (sae80w90), czy można go użyć bez problemów? Producent odnośnie mostów podał tylko, że ma być specjalny do hamulców mokrych. Jak to u was wygląda?
    • Przez michalc123
      Witam, szukam z jakim momentem trzeba dokręcić głowice w 2140 turbo oraz kolejność dokręcania.
    • Przez bizonsuperzo56
      witam wszystkich na forum. chcial bym sie dowiedziec od posiadaczy i tych ktozy posiadali taki ciagnik o tym modelu jaki jest tam montowany silnik ??? jego wady zalety jak skrzynia biegow czy w kabinie jest cicho itd
      i czy warto tali cignik kupic jest z rocznika 90

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.