Skocz do zawartości
tomi32

Case 5140 Podnośnik POMOCY

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomi32    0

Witam Panowie mam taki problem ze podnośnik wogole nie działa ani z błotników ani z kabiny i cały czas mruga ta kontrolka przy włączniku w kabinie pomarańczowa. Wiem ze był juz taki temat ale on mi nic nie pomógł może wiecie co może byc przyczyną

Wiadomość z agroFakt.pl

Wedlog mnie to ta kontrolka generuje kody bledow ehr.Taka kontrolka z wykrzyknikiem jest w mf i jak sie cos dzieje z ehr to mroga kody bleduw .W ten sposob mozna wyczaic co uleglo awari .

tomi32    0

wiem ze jest bo mam mf 6170 zaowarzylelm ze jak wciskam na błotniku to cos tam zaczyna syczec a nie opuszcza tylko caly czas jest podniesiony a moze byc cos takiego ze jak jest mało oleju to nie opusci????

lszczepa1    3

u mnie też migał i czasami nie łapał włącznik- trzeba było kilka razy włącznikiem ruszac

wymieniłem włącznik lampka nie mryga już, i włącznik załącza zawsze- za pierwszym razem

koszt włącznika 149 zł brutto

tomi32    0

nie wiem czy jakis blad bo sie nie znam caly czas mruga i jak ruszam na błotniku to cos syczy z tyłu i nie opuszcza tak jakby cos sie zacieło

tomi32    0

panowie poruszalem elektrozaworami pod kabina i z błotników ciała za kazdym razem a w kabinie jak w tej kostce od wlacznika wezme na krotko to podnosi ale nieopuszcza wiec pewnie wlacznik zepsuty.a mam jeszcze jeden problem bo niepokazuje predkosci gdzie jest czujnik i czy mozna go jakos sprawdzic????

bogus22    0

Witam. Mam problem z case 5140 a mianowicie nie działa mi sterowanie dzwignia podnosnika. z błotnikow i z dzojstika chodzi a jak przestawie dzojstik raz do przodu i ustawie dzwignie w pozycje podniesiona to tylko słychac syczenie z tyłu ciagnika co może byc przyczyna??

Waldikar09    0

Witam Panowie mam taki problem ze podnośnik wogole nie działa ani z błotników ani z kabiny i cały czas mruga ta kontrolka przy włączniku w kabinie pomarańczowa. Wiem ze był juz taki temat ale on mi nic nie pomógł może wiecie co może byc przyczyną

Musisz przestawić ten mały dżoistic do przodu. i powinno przestać mrygać i podnośnik działa na tej tylnej dzwigience. A no i jak wychodzisz z ciagnika i wciskasz na błotnikach to musisz powtórzyć przełączenia dżoistica bo tak go rozłączy i mryga na nowo ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość
    • Przez Kiełpik
      Witam! Ostatnie kupiłem ciągnik Case mx110 był sprowadzony z Francji pokazywał prędkość w MPH przestawiłem więc na Km/h według instrukcji jaką znalazłem na tym forum.Wszystko ładzie działało aż wpadłem ciągnikiem w błoto z wieszczu była zamarźnięta ziemia i teraz raz pokazuję ile jadę raz nie pokazuję wcale wie ktoś co może być ? Może coś się uszkodziło ?
    • Przez Dawidcasejx1090u
      Witam mam dylemat, albowiem kończę robić remont w swoim case jx1090u z silnikiem iveco i nie wiem jak go docierać, może ktoś by mu podpowiedzial jak najlepiej by go dotrzeć żeby miał swą moc i wytrzymałość? W silniku było robione :
      -honowanie cylindrów z nowymi tłokami i pierscieniami robionymi nad wymiar 
      -polerowanie wału wraz z nowymi panewkami 
      -kompleksowa naprawa głowicy 
      -regeneracja turbosprężarki 
      -wymiana wtryskiwaczy oraz pompy oleju 
    • Przez Agri666
      Witam Case 5150 pro mam problem z hydrauliką mianowicie chodzi o to że po uruchomieniu ciągnika działa ona dopiero po 2 minutach (chodzi o podnośnik,  ładowacz oraz wyjście na węże hydrauliczne )  gdy juz dziala sprawdzilem cisnienie jest koło 200 bar ... Natomiast jeżeli chodzi o jazde polbiegi wspomaganie wszystko działa od razu ... 
      Co zostało zrobione 
      -wymienione filtry 2 od hydrauliki
      -sprawdzone elektro zawory 
      Znajomy mówi że może to być zawór mechaniczny na pompie nie mam pojęcia gdzie on może być 

• Przez tomgt
      Panowie wrzucam link do filmu z łądowaczem na podnośnik, zrobiłem identyczny, zamontowałem siłownik od Tura1 i słabo podnosi. 
      W czym może być problem?
      link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=tl2V1OEtruY
      Poziom oleju  w skrzyni jest ok, latem podnosiłem wywrotkę ze zborzem i nie było problemu a teraz podłączyłem jeden siłownik i nie może podnieśc np. takaiego kawałka drzewa jak na powyższym filmie.
      Co moż być przyczyną? zimny nie rozgrzany olej, uszkodzony rozdzielacz a może to kwestja siłownika, może ten od tura jest za słaby?
      Dodam, że do siłwonika dałem wąż hydrauliczny średnica wewnętrzna: 08 mm, Ciśnienie robocze: 35,0 Mpa / 350 bar, zakucie 1/gwint: Proste/nakrętka M16x1,5, Zakucie 2/gwint: Kątowe 90 stopni/nakrętka M16x1,5