Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
buncol93

Beczkowóz do ursusa 3512

Polecane posty

buncol93    0

Witam jaki beczkowóz polecicie mi do Ursusa 3512? Chodzi mi głównie o pojemność beczki. Ostatnio ciągałem beczkowóz kolegi o pojemności 4000l na dość grząskiej łące i radził sobie całkiem dobrze. Jak myślicie czy poradził by sobie z większą beczką np 5000l?

Radził by sobie bez problemu sam ciągam 6000l i troche to odczuwa no ,ale nie ma tak cieżko że ch*j wie co ciągnie to jak pług 5 zagonowy tak samo

Adam8550    14

Z 5 sobie poradzi w sprzyjających warunkach i na szerokim ogumieniu, ale optymalnie to chyba 4 tys. Ile m3 rocznie będziesz wywoził?

Wiadomość z agroFakt.pl

buncol93    0

jeżeli kupie beczkowóz to będę starał sie wozic jak najwięcej . teraz wywoze przeważnie zwykła beczka wtedy kiedy mi góruje w oborze ale jeśli miałbym juz beczkowóz to woził bym gnojówkę z dużej chlewni nie daleko mnie także przydałby mi się taki sprzęt z którym ciagnik sobie będzie radził i zęby miał taką pojemność żebym nie musiał dużo kursów robić .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Fifarifa
      KUPIĘ Ursusa 385A, 904 lub MTZ 82 z duza kabina [wszystkie z 4x4]. Najlepiej z wojewodztw kuj-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie.
      Ewentualne oferty ze zdjeciami prosze na priv.

• Przez Errormen
      Witam,chciałbym poprosic o schematy instalacji elektrycznej do Ursusa C 328(głównie chodzi o kierunkowskazy oraz o schemat puszki prądu  pod przyczepę, poniewaz zamierzam troche udoskonalić mojego "ciapka"  
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania beczkowoz Eckart 7000l duże balonowe koła , górny zaczep , wałek w komplecie , - Cena 17 000
      Sprzedam również Paszowóz Trioliet 2-1200 , 2 slimaki 12m3 , stan dobry , ślimaki zregenerowane,waga sprawna , wałek w komplecie , wysokość 2,5m  Cena 26 000
      Więcej informacji proszę pisać 
    • Przez RometOgar200
      Witam, mam pytanie, ponieważ zagotowała mi się moja 60-siątka i chcę jej poprawić chłodzenie i mam ten oryginalny wiatrak, który ma bardzo krótkie te łapy i chcę założyć taki, np od Zetora 7245  https://sklep.mizar.com.pl/wentylator-zetor-60011360-p-10191.html  i teraz moje pytanie, ktoś się orientuje, czy pasuje on bez żadnych kombinacji. 
    • Przez caros2
      Jak podłączyć przełącznik kierunkowskazów w 3512?Załączone zdjęcie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.