Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
buncol93

Beczkowóz do ursusa 3512

Polecane posty

buncol93    0

Witam jaki beczkowóz polecicie mi do Ursusa 3512? Chodzi mi głównie o pojemność beczki. Ostatnio ciągałem beczkowóz kolegi o pojemności 4000l na dość grząskiej łące i radził sobie całkiem dobrze. Jak myślicie czy poradził by sobie z większą beczką np 5000l?

Radził by sobie bez problemu sam ciągam 6000l i troche to odczuwa no ,ale nie ma tak cieżko że ch*j wie co ciągnie to jak pług 5 zagonowy tak samo

Adam8550    14

Z 5 sobie poradzi w sprzyjających warunkach i na szerokim ogumieniu, ale optymalnie to chyba 4 tys. Ile m3 rocznie będziesz wywoził?

Wiadomość z agroFakt.pl

buncol93    0

jeżeli kupie beczkowóz to będę starał sie wozic jak najwięcej . teraz wywoze przeważnie zwykła beczka wtedy kiedy mi góruje w oborze ale jeśli miałbym juz beczkowóz to woził bym gnojówkę z dużej chlewni nie daleko mnie także przydałby mi się taki sprzęt z którym ciagnik sobie będzie radził i zęby miał taką pojemność żebym nie musiał dużo kursów robić .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez wojtii
      dałem pompe wtryskową do naprawy,przywiozłem naprawioną , zamontowałem ,i nie chce zapalić :-[
      jak ustawić kąt wtrysku.bez momentoskopu? odpwietrzyłem dobrze,próbowałem metodą prób to ustawić i nic , nawet się nie odezwie
      pompa i wtryski są po naprawie ,co robić??
    • Przez PIOTREK86
      Witam ;D. Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa 914? Dokładnie chodzi mi o plugi, szerokość agregatu uprawowego oraz liczbe łap i szerokość agregatu ścierniskowego. dodam że mam ziemie 1-3 klasy. Z góry dziękuje ;D
    • Przez xsardas18
      czy jest możliwe wspomaganie w C-330
    • Przez ziemowit
      Proszę pomóżcie mi. Zastanawiam się nad kupnem nowej kosiarki dyskowej do U3512. Rozmyślam nad Sipmą Z-184 i Vicon CM2400. Miała by ciąć ok. 30 ha ze 3 razy w roku, no i wiadomo trochę na usługach jak ktoś poprosi. Nie wiem czy u3512 poradzi te kosiarki. Może macie jakoś inną propozycję. Za wszystkie sugestie na ten temat bardzo dziękuję
    • Przez jarekm600
      Co sadzicie o tym ciagniku.. Jaka jest wytrzymałosc silnika jaka skrzynia czy cena jest przystepna??