Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rob86

MF MASSEY FERGUSSON 530L

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam 520 starszą i przez kilka lat mogę powiedzieć, że kabina z klimą to podstawa sam się już zastanawiałem żeby dokupić kabinę no niestety to nie jest robota a mam 13 ha tylko a jak ty chcesz na 30 to dziękuje bez kabiny. Druga sprawa silnik jest on trochę za słaby a już w ogóle przy sieczkarni czuć, że go ładnie trzyma a mam heder 3m tylko za bardzo awaryjny nie jest dopada go wiek po prostu i zmęczenie materiału.

bastek    0

530 maja silnik z turbo jak sie nie mylę. Oba dobrze wygladaja na zdjeciach. A z awaryjnoscia to tak co przegladniesz przed sezonem to nie zagladasz w sezonie. Nie ma idealnego kombajnu za 20 tys. zl.

Wiadomość z agroFakt.pl

eugene    0

do kolego bastek 530 nie maja turbo 150 km turbo maja 530S to byly robione na rynek polnocno amerykanski ale mozna spotkac i u nas MF 530 maja takie same silniki jak 620 520 525 535 to sa silniki 103 km i (116km ) natomiast 530L ma mocniejszy silnik 132 km zreszta widac po silniku natomiast ten an zdjeciu nie jest zly tylko ta kabina brak ja mam 530L z silnikiem 132 km i heder 4,20 kabina co do klimy no ja klime oduciolem (nprawa za drogo)a zainstawalm wentyltory i jestem zadowolony na duzych arealach tak no i nie zakatrzony

dane techniczne i specyfikacja www.agrospis.pl/kombajny/massey-ferguson-530

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować