celmer5

Malowanie Ursusa c360 3p

Polecane posty

celmer5    10

Witam planujemy malować 3p i mam teraz do was pytanie jaką kupić farbę na silnik żeby przy rozgrzanym silniku mi nie spłynęła!! :D . A więc jaką farbę polecacie do pomalowania silnika :)

Z góry dziękuje za odpowiedź ;)

jonkszi    66

Farba jak zaschnie to juz nie spłynie. Traktor umalować pasowałoby chociaż chlorokauczukiem bo zwykła to badziewie.

Wiadomość z agroFakt.pl

lew908    208

Zwykła farbą ze sniezki wystarczy . Tam po rozgrzaniu nie ma takich temperatur aby farbą odchodzila .

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez denis914
      posiada ktoś w ciągniku haki kategori 2 wersja lekka czy są warte kupna
    • Przez MarcinKoczewski
      Witajcie mam na oku za nie duze pieniądze kupić tura  na linkę do c360 
      I tu Mam dylemat idą te plozy  pod ciagnikiem jakie macie zdanie o tym 
      Da się jakoś wyżej umocowac  czy coś w tym stylu  chodzi mi o te plozy  
      Bo widziałem ze to strasznie nisko 
      Przy orce się nie  zawisnie  ?
    • Przez TheagroPiotrekLubelskie
      Witajcie ! Wymieniłem przerywacz kierunkowskazu , i gdy włączę obojętnie jakie światła to kierunki przestają mrygać , tylko tam czasem się zdarzy wyjątek ze się załączą , ale gdy wyłaczę światła kierunki działają poprawnie w czym problem ? proszę o pomoc 
    • Przez Axd529
      Dziś podczas orki podniósł mi się podnośnik i nie opada,a pompa działa tak słychać po głosie. Teraz pytanie chciałem zdjąć plecak podnośnika odkęciłem śruby ale nie mogę go zdjąć jakby coś go blokowało(trzymało). Czy ktoś z was miał taką awarię? Jak zdjąć ten plecak?
    • Przez maslo200
      Witam czy te pęknięcia w czymś przeszkadzają   są to dwa otwory   tam gdzie jest sprężarka z góry  dziękuję za pomoc 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.