Skocz do zawartości
celmer5

Malowanie Ursusa c360 3p

Polecane posty

celmer5    10

Witam planujemy malować 3p i mam teraz do was pytanie jaką kupić farbę na silnik żeby przy rozgrzanym silniku mi nie spłynęła!! :D . A więc jaką farbę polecacie do pomalowania silnika :)

Z góry dziękuje za odpowiedź ;)

jonkszi    66

Farba jak zaschnie to juz nie spłynie. Traktor umalować pasowałoby chociaż chlorokauczukiem bo zwykła to badziewie.

Wiadomość z agroFakt.pl

lew908    207

Zwykła farbą ze sniezki wystarczy . Tam po rozgrzaniu nie ma takich temperatur aby farbą odchodzila .

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez suzuki18l
      witam, zapomniałem spuścić wodę na noc a był mróz, oczywiście woda zamarzła, wywaliło korki w głowicach, a teraz zobaczyłem że woda znikła z chłodnicy i poszła do oleju bardzo szybko , aż się wylewa przez bagnet, czy ktoś wie gdzie w środku najprawdopodobniej mogło pęknąć, czy możliwe że tuleja? 
    • Przez bel920
      przymierzam się do malowania i moje pytanie jakiej marki polecacie farbe aby dała efekt na lata i dobrze się trzymała i kryła jak pomalować to żeby zaraz nie wyblakło ale i malowanie szło do pomalowania deutz  far
    • Przez benyk123
      Siemanko. W moim ursusie ost myslalem ze padly akumulatory i z ciekawosci zmierzylem ładowanie które ciagle rosnie i dochodzi do 17V  Nw czemu tak ale regulator mam od poloneza jezpol 12v i pisze na nim 14.4V, jest on dobrze przymasowany i nw skad takie duze ladowanie  Czy przez takie ladowanie  mogłyby  paść  akumulatory? z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich uzytkowników agrofoto
    • Przez rolnik_na_renowce
      Mam do sprzedanie rozsiewacz do nawozów, rozrzut 15m w skrzynię spokojnie 600kg saletry wchodzi, rozsiewacz jest szczelny , dodaję do niego wałek odbioru mocy cena 1800zl okolice lublina nr 79301198
    • Przez Sadownikx2
      Mam takie pytanie dlaczego większość C360 kopci na czarno,szczególnie jak orzą albo robią coś w polu?
      Niektóre to tak kopcą,że... czarno jest?
      Nie mówcie,że to taki silnik,bo to nie prawda.
      Widziałem dwa egzemplarze C360 (nie 3-P) ,które nie kopciły nawet przy oraniu.
      Ktoś coś wie?