Skocz do zawartości
celmer5

Malowanie Ursusa c360 3p

Polecane posty

celmer5    10

Witam planujemy malować 3p i mam teraz do was pytanie jaką kupić farbę na silnik żeby przy rozgrzanym silniku mi nie spłynęła!! :D . A więc jaką farbę polecacie do pomalowania silnika :)

Z góry dziękuje za odpowiedź ;)

MF3065    3

ja pomalowałem swoja 60 tke normalna szara farba i jest wszystko dobrze

jonkszi    62

Farba jak zaschnie to juz nie spłynie. Traktor umalować pasowałoby chociaż chlorokauczukiem bo zwykła to badziewie.

Wiadomość z agroFakt.pl

lew908    207

Zwykła farbą ze sniezki wystarczy . Tam po rozgrzaniu nie ma takich temperatur aby farbą odchodzila .

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtii
      dałem pompe wtryskową do naprawy,przywiozłem naprawioną , zamontowałem ,i nie chce zapalić :-[
      jak ustawić kąt wtrysku.bez momentoskopu? odpwietrzyłem dobrze,próbowałem metodą prób to ustawić i nic , nawet się nie odezwie
      pompa i wtryski są po naprawie ,co robić??
    • Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez tyj123
      Temat dotyczący ogólnych pytań w sprawie jakiegokolwiek remontu Ursusa C-360 i pochodnych
    • Przez Majster71
      wiecie może jakie miały kolory c-325,c-328 i pierwsze c-330 :rolleyes: jestem tu nowy.pomożecie??
    • Przez tumek19
      Posiadam ursusa c360 3p. Mam zamontowaną w nim sprężarke od stara(foto w dziale wynalazki).
      Ale zaczyna się psuc. Przykładając ręke do odolejacza pojawia sie olej.. I to dośc dużo.
      Co może byc winne? Prosze o pomoc.