Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
promat98

KUHN MULTI-MASTER 113 T - 4 korpusy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
oaxis3333    34

ok 46 tys netto ;)

Edytowano przez oaxis3333

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

pozdrawiam !

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez repek92
      Sprzedam w dobrym stanie zgrabiarke kuhn

• Przez sumek666
      Cześć!
      Stoję przed dość pilnym wyborem rozsiewacza.
      Otóż w grę wchodzą:
      1. Amazone ZA-M 1001 Special
      2. Rauch MDS 17.1/19.1
      3. Kverneland CL 1100
      Co możecie o nich powiedzieć? Jak z jakością powłok lakierniczych?
      Cena i odległość nie ma znaczenia bo są one w przedziale 15-17,5 tyś netto a do dilerów mam od 800 m do 15 km 
    • Przez Lukas1992
      Witam. Zakupiłem Siewenik zbozowy Sulky Master 3 m i mam pytanie czy posiada moze ktos taki siewnik, co moze o nim powiedziec, i czy posiada ktoś instrukcje napraw i tabele wysiewu do tego siewnika ? Z góry dziekuje.
    • Przez adamigos
      Witam.Posiadam ciągnik o mocy ok 160 km.rozglądam się za pługiem kuhn.będę wdzięczny za każda opinię.
    • Przez 22krystianek22
      Witam. Planuję zakup przetrząsarki składanej do tyłu i mam takie pytanie Czy te kły które się zazębiają można naspawać by usunąć luz czy lepie  wymienić? Czy lepiej kupić przetrząsarkę składana do góry bo tam działa to na innej zasadzie i jest ona lepsza? Nie mam zbyt dużo łąk dlatego szukam w miarę taniej przetrząsarki i znalazłem coś takiego https://www.olx.pl/oferta/przewracarka-karuzelowa-do-siana-kuhn-CID757-IDsb7et.html#6928d9d221 był ktoś może oglądać ?  facet mówił że jest delikatny luz właśnie na tych kłach. Cena chyba spoko. Z góry dzięki za pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.