Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stoję przed wyborem kosiarki dyskowej centralnie zawieszanej lecz nie wiem na jaką mam się zdecydować. Oprócz kosiarki mam zamiar dokupić zgrabiarkę i zastanawiam się nad tymi samymi producentami. proszę o pomoc

Opublikowano

Potinger ma większe doświadczenie w maszynach zielonkawych więc powinien być lepszy ale adekwatnie do jakości cena odpowiednie wyższa. Samasz według mnie jest najlepszą polską firmą z tego segmentu, sam mam kosiarkę dyskową samasz i jestem bardzo zadowolony. A więc musisz wybrać cena vs jakość.

Opublikowano

sam kiedyś stałem przed takim wyborem :) jednak zdecydowałem się na pottingera , cena jest wyższa od samasza ale różnica jest kolosalna. Maszyny przepracowały u mnie jeden sezon (przepracowały ok 80 ha) i jestem w pełni zadowolony z tej firmy :D

Opublikowano

Do kosiarki to myślałem nad agrofarmem natomiast do przetrząsarki to chyba agroplus 315. Cena nie jest tak bardzo istotna jak trwałość i nie zawodność bo co z tego że zapłacę mniej jak będę niezadowolony i będę miał problemy z maszyną moim zdaniem to się mija z celem. do skoszenia mam 40 ha :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez RU68
      Witam mam już jakiś czas pług pottinger servo 35 już coś zaorał ma jeszcze fabryczne lemiesze ale co dziwne lemiesze do wymiany - normalne lecz piersi i odkładnice też pytanie brzmi lemiesze takie dobre czy reszta do niczego części na jeden korpus dostępne prawie  tylko oryginały (brak zamienników )ale ich cena to nawet określenie horror jest słabe.Czy ktoś już  spotkał się z takim przypadkiem normalnie około 5-7 dobrych lemieszy wymiana piersi a po 15 lemieszach odkładnica  wiec przestrzegam innych naiwniaków że POTTINGER to coś nadzwyczajnego  .Jedno co muszę przyznać to na glinach i rędzinach gdzie inne pługi ryją ten jednak orze bez problemu i to jedyna zaleta ,ale musi być ustawiony odpowiednio a to już nie lada wyczyn  nawet serwisanci biorą dystans  
    • Przez Baumax
      Witam mam zetora 8045 i chce do niego podpiąć sieć karmie pottinger mex 2s. Zmieniłem obroty wałka z 540 na 1000 i kosi elegancko tylko jest takie ostrzeżenie i do końca nie rozumiem (w załączniku) 
      Na razie jeżdżę na 1 polowej i obrotach 1500 bo kuku duża ale nie wiem czy dobrze robię bo nie rozumiem tego ostrzeżenia


    • Przez dragon1010
      Witam, ma problem ze zgrabiarką pottinger top 33n. Problem polega na tym jak dostać się do koła talerzowego. Odkręciłem śruby od spodu koła talerzowego, ale dalej nie chce zejść. Rozkręcał ktoś coś podobnego i wie jak się do tego zabrać? Dodaje zdjęcia: 


    • Przez ErLetto
      Witam, 
      Zastanawiam się nad kupnem przyczepy pottinger i zastanawiam się nad wyposażeniem jej w system autocut który ostrzy noże bez wyciągania ich z przyczepy.
      Ma ktoś takie coś w swojej przyczepie, widział jak to pracuje, jakie macie opinie na ten temat ?

    • Przez Zuzanna1235
      Co sądzicie o pługu pöttinger servo 25 4 obrotowym, polecacie? Proszę o opinię  😊
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v