Skocz do zawartości
derek4114

Pottinger vs Samasz

Polecane posty

derek4114    0

Stoję przed wyborem kosiarki dyskowej centralnie zawieszanej lecz nie wiem na jaką mam się zdecydować. Oprócz kosiarki mam zamiar dokupić zgrabiarkę i zastanawiam się nad tymi samymi producentami. proszę o pomoc

Burn001    16

Potinger ma większe doświadczenie w maszynach zielonkawych więc powinien być lepszy ale adekwatnie do jakości cena odpowiednie wyższa. Samasz według mnie jest najlepszą polską firmą z tego segmentu, sam mam kosiarkę dyskową samasz i jestem bardzo zadowolony. A więc musisz wybrać cena vs jakość.

Wiadomość z agroFakt.pl

sam kiedyś stałem przed takim wyborem :) jednak zdecydowałem się na pottingera , cena jest wyższa od samasza ale różnica jest kolosalna. Maszyny przepracowały u mnie jeden sezon (przepracowały ok 80 ha) i jestem w pełni zadowolony z tej firmy :D

derek4114    0

Do kosiarki to myślałem nad agrofarmem natomiast do przetrząsarki to chyba agroplus 315. Cena nie jest tak bardzo istotna jak trwałość i nie zawodność bo co z tego że zapłacę mniej jak będę niezadowolony i będę miał problemy z maszyną moim zdaniem to się mija z celem. do skoszenia mam 40 ha :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursus-moc
      witam ma ktos lub widzial przyczepe samozbierajaca co sie zaklada adapter i jest rozrzutnik bo mam przyczepe ale chce z niej zrobic zeby zakladac adapter przyczeoa to pottinger pirat
      ktos cos
    • Przez Marcin2105
      Witam. Chciałbym kupić mulczer Mamut 280, nie wiem jaki ciągnik do niego będzie dobry. Myślałem nad ursusem 1224, tylko boję się że mogę z paliwem nie nadążyć. Może ktoś ma coś do zaproponowania. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez DanielFarmer
      Witam
      Powoli planuję zakup kosiarki czołowej i z racji że samasz ma coraz lepszą opinię spoglądam w jego stronę.KDF sporo śmiga ale Torro to nie widziałem nigdzie.Czy coś wiecie o tej kosiarce? Jak wypada w porównaniu z kdfem?
    • Przez DanielFarmer
      Witam
      Jak w temacie. Chcę kupić czołowa kosiarkę i mam dylemat między nowym samaszem a używką pottinger czy Krone do max 3-4lat. Kasa podobna.Samasz ma tyleż opinii dobrych co złych a znowu 3letnia kosiarka z zachodu mimo idealnego wyglądu  może być wrakiem.

Pomóżcie

• Przez Rolnikzbolek
      Witam. Mam problem z wybraniem siewnika i chciałem się zapytać o wasze opnie temat siewników który z tych 4 najlepiej by wybrać. Mam 350 ha, sieje głownie rzepak, pszenica, pszenżyto i trochę jęczmienia oraz łubin. Klasa ziemi to pomiędzy III a V. Będę wdzięczny za wasze opinie. A siewniki to 
      Amazone cirrus 4003 2-c
      Horsch pronto 4dc
      Pottinger TERRASEM FERTILIZER c4
      vaderstad spirit 400 c?
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.