Skocz do zawartości
derek4114

Pottinger vs Samasz

Polecane posty

derek4114    0

Stoję przed wyborem kosiarki dyskowej centralnie zawieszanej lecz nie wiem na jaką mam się zdecydować. Oprócz kosiarki mam zamiar dokupić zgrabiarkę i zastanawiam się nad tymi samymi producentami. proszę o pomoc

Burn001    16

Potinger ma większe doświadczenie w maszynach zielonkawych więc powinien być lepszy ale adekwatnie do jakości cena odpowiednie wyższa. Samasz według mnie jest najlepszą polską firmą z tego segmentu, sam mam kosiarkę dyskową samasz i jestem bardzo zadowolony. A więc musisz wybrać cena vs jakość.

Wiadomość z agroFakt.pl

sam kiedyś stałem przed takim wyborem :) jednak zdecydowałem się na pottingera , cena jest wyższa od samasza ale różnica jest kolosalna. Maszyny przepracowały u mnie jeden sezon (przepracowały ok 80 ha) i jestem w pełni zadowolony z tej firmy :D

derek4114    0

Do kosiarki to myślałem nad agrofarmem natomiast do przetrząsarki to chyba agroplus 315. Cena nie jest tak bardzo istotna jak trwałość i nie zawodność bo co z tego że zapłacę mniej jak będę niezadowolony i będę miał problemy z maszyną moim zdaniem to się mija z celem. do skoszenia mam 40 ha :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dario1601
      koledzy jakie macie doswiadczenia i opinie o kosiarkach dyskowych samasz . chce kupic dwie nowe przednia 3m i tylna 3m kdf i kdtc  . prosze o opinie
    • Przez Monika13
      Chce kupić  talerzówke do uprawy pozniwnej zboża kukurydzy i rzepaku. Zastanawiam się między pottingerem terradisc 3001 a kverneland Qualidisc farmer. Jakie są wasze opinie na temat tych maszyn? 
    • Przez ArekDziedzic
      Sluchajcie.... pytanko.
      Kuhn Speedliner 4000 2011 rok. Skladany
      Czy
      Pottinger terrasem artis 2011 rok tez skladany.
      Ziemie mieszane.
      Ciagnik się dopasuje jakis
      Wedlug mnie bardzo podobne maszyny
    • Przez Wojtek026
      Kosiarka około 2.4m która będzie lepsza i czy sipma będzie najlepsza? Łąki różne kratówka kamienie nierówno czy szkoda se tymi sprzęt ami  głowę zawracać i zostać przy rotacyjne 2.1m czy dyskowa dużo wyżej kosi co z potrawami typu sałatka czy dyski zewnątrz? 

• Przez sumek666
      Cześć. 
      Czy ktokolwiek z userów miał do czynienia z taka maszyna? Czy ktoś miał na testach? Czy znana jest komuś cena? Czy ktoś ma jakieś opinie? 
      https://www.poettinger.at/pl_pl/Newsroom/Artikel/7432/synkro-3030-multiline
      https://www.poettinger.at/pl_pl/Newsroom/Artikel/9989/multiline-elastyczny-wielozadaniowiec

Dziękuję, pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych świąt
      P.S. userzy piszacy opinie typu "gowno, kup amazone" beda banowani

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.