Skocz do zawartości
derek4114

Pottinger vs Samasz

Polecane posty

derek4114    0

Stoję przed wyborem kosiarki dyskowej centralnie zawieszanej lecz nie wiem na jaką mam się zdecydować. Oprócz kosiarki mam zamiar dokupić zgrabiarkę i zastanawiam się nad tymi samymi producentami. proszę o pomoc

Burn001    16

Potinger ma większe doświadczenie w maszynach zielonkawych więc powinien być lepszy ale adekwatnie do jakości cena odpowiednie wyższa. Samasz według mnie jest najlepszą polską firmą z tego segmentu, sam mam kosiarkę dyskową samasz i jestem bardzo zadowolony. A więc musisz wybrać cena vs jakość.

BOXER123    2

Darek ile chcesz na to przeznaczyć? i co najważniejsze do jakiego ciągnika te maszyny.

Wiadomość z agroFakt.pl

mario5714    0

ja mam samasz kt 261 pracuje z agrofarmem 100 kosze 70hektarów nie powiem złego słowa o niej

sam kiedyś stałem przed takim wyborem :) jednak zdecydowałem się na pottingera , cena jest wyższa od samasza ale różnica jest kolosalna. Maszyny przepracowały u mnie jeden sezon (przepracowały ok 80 ha) i jestem w pełni zadowolony z tej firmy :D

derek4114    0

Do kosiarki to myślałem nad agrofarmem natomiast do przetrząsarki to chyba agroplus 315. Cena nie jest tak bardzo istotna jak trwałość i nie zawodność bo co z tego że zapłacę mniej jak będę niezadowolony i będę miał problemy z maszyną moim zdaniem to się mija z celem. do skoszenia mam 40 ha :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się