Skocz do zawartości
News
dragon1010

Zgrabiarka karuzelowa PottingercTOP 33N-Demontaż przekładni

Polecane posty

dragon1010    11

Witam, ma problem ze zgrabiarką pottinger top 33n. Problem polega na tym jak dostać się do koła talerzowego. Odkręciłem śruby od spodu koła talerzowego, ale dalej nie chce zejść. Rozkręcał ktoś coś podobnego i wie jak się do tego zabrać? Dodaje zdjęcia: 

20180812_200454.jpg

20180812_200503.jpg

Tam gdzie masz zaspawane na klinie powinien być pierścień segera i ta tuleja powinna zejść z obudowy innej drogi dostepu nie ma. Tam byl poprostu miedzy tuleja a obudowa i ktos z tego co widzę na zdjęciu to zaspawał.
  • Like 1

dragon1010    11

Czyli obudowa górna musi iść do góry? Innej możliwości nie ma, od dołu nie ma możliwości zdjęcia?

Wiadomość z agroFakt.pl

No nie ma, u siebie tez miałem problem właśnie z ta tuleja bo miala luz na górnej obudowie i chciałem zasypać ale wtedy bym nie mial dostępu do trybów i kombinowalem z wiekszym klinem i takie podkładki dalem i jest ok na razie. Tu ktoś zaspawał.
ta tuleja idzie az do ramy wózka tego na dole

edi89    1
Napisano (edytowany)

image.thumb.png.516332d634395fbe84084a40d7b60f57.png

Może się przyda schemat. Każdą zgrabiarkę rozbieramy od góry tak jak ktoś wcześniej wspomniał. Przy składaniu trzeba ustalić odpowiedni luz między zębny. Robi się to zakładając odpowiednią ilość podkładek. Jeśli zamierzasz wymienić koło talerzowe z jakiś przyczyn to powinieneś również wymienić koło atakujące.

Edytowano przez edi89

dragon1010    11

Niestety, nie idzie tej (czapki) zdjąć, seger zdjęty i chyba konkretnie się zapiekło. Muszę chyba w jakiś ściągacz się zaopatrzeć. Dzięki narazie za wskazówki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Szymonpuk2186
      Witam, szukam użytkowników zgrabiarki Claas Liner 350S. Chciałbym usłyszeć opinię użytkowników o tej maszynie
    • Przez Arto96
      Witam. Jaką zgrabiarkę na nierówne łąki kupić do Ursusa C360, żeby dał radę podnieść, a zarazem jego nie podnosiło. Myślałem o czymś na tandemie, Claas Liner 390, Fella lub Krone. Czy ta szerokość będzie dobra ? Jakie szerokości brać pod uwagę aby optymalnie grabić ?
    • Przez Viper
      https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-pottinger-801a-multitast-2011r-class-krone-vicon-kuhn-CID757-IDt9sYX.html
      Zakupiona w roku 2011. Zgrabiarka z bocznym odłożeniem pokosu. 6,7- 7,6 m szerokość robocza. Pierwszy właściciel. Stan bdb.
    • Przez katopo
      Mam okazję tanio sprowadzić kosiarkę rotacyjna bębnowa pottinger cat 270 i mam pytanie jakie może mieć ona zapotrzebowanie na moc ciągnika?
    • Przez damiantm
      Witam Panowie. Kupiłem zgrabiarkę Fella Ts350f. Sprzedający zapewniał mnie że jest to urządzenie dwu fukncyjne czyli zgrabiarko przetrząsarka. Niestety nie umiem poprawnie jej ustawić, korzystałem z każdej możliwej kombinacji ale nic z tego. Jedynie co udało mi się poprawnie ustawić to zgrabianie do środka na jeden wałek. Może ktoś miał styczność z tą maszyną i mógłby cos poradzić. Dołączam zdjęcia poglądowe. Z góry dziękuję.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.