Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JohnDeere6105R

KRUKOWIAK HEROS 1018 PHX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Krukowiak

WItam wszystkich,

Proszę o opinię o Krukowiaku model HEROS z belką phx

Mam ofertę na taki opryskiwacz model HEROS 1000 litrów belka 18 phx

Komputer brawo 180S

Sterowanie hydrauliką z komputera

Płuczka zbiornika

Filtry sekcyjne

Rozwadniacz boczny

Lanca do mycia opryskiwacza

Cena 45000 zł netto

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez piotrk1233
      Witam!

Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.

Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez Cinkowski96
      sezam31 Witam, zastanawiam się nad zakupem nowego opryskiwacza Tad-len 1000l ciągany z przystawką do jagodowych. Znacie może jakieś opinie o nim? I czy warto dopłacić do włoskich części? Dostałem ofertę na takiego za 17500 zł.
    • Przez RSM32
      Mam kilku kolegów którzy kupili opryskiwacze tej firmy i mają problemy
      1. brak instrukcji
      2. bardzo drogie części
      3. gdzie szukać zamienników do osprzętu balki żeby można stosować ze standartów RAU ARAG MULTIJET /są znacznie tńsze/.
      Zakładam ten temat proszę o wymianę doświadczeń kolegów którzy użytkuja takie opryskiwacze
      Mamy kilka adresów z zamiennikami podam zaiteresowanym
      Mam też przejściówki do opraw /głowiczek/ HARDI - ARAG, MULTIJET
    • Przez Cinkowski96
      Witam, jaki nowy opryskiwacz sadowniczy ciągany 1000l z przystawką do jagodowych polecacie? Cena do 20 tyś zł.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.