Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wonda

problem z ładowaczem czołowym

Polecane posty

wonda    3

witam mam problem z turem 3-sekcyjnym a mianowicie działa wszystko na wolnych obrotach, ale na wysokich obrotach zacina się (powrót) zamykanie wycinaka do kiszonki dosyć duże siłowniki

Zamieniłem przewody przy roździelaczu i problem pojawil się w innym miejscu, czyli coś musi być z roździelaczem roździelacz 2 sekcyjny z dzielnikiem na 3, wymontowalem tłoczek z roździelacza brak śladów zużycia wyczyściłem wymyłem i nadal to samo regulacja linki też nie pomaga. czekam na jakieś propozycje

Wiadomość z agroFakt.pl

grzegorz92    36

moim zdaniem rozdzielacz trzeba wymienić bo prawdo podobnie jest już za duży luz na tych tłoczkach

może być uszkodzone szybkozłącze któreś znaczy wtyk szybkozłącza nie otwiera się w pełni między gniazdem a wtyką i przy większym przepływie nie chodzi radzę to sprawdzić

arturooo    21

też tak myślę szybkozłącze lub rozdzielacz, dlatego że problem pojawił się w innym miejscu, zacznij sprawdzać od złącza (po prostu tańsze)

wonda    3

szybkozłaczę raczej nie bo jak pisałem wyżej zamieniłem przewody wychodzace z rożdzielacza i np problem był z zamykaniem wycinaka, ajak zamieniłem to wycinak działała a opuszczanie tura nie..

mam listwe szybkiego montażu też sprawdzana ,, tur ponosi z pelnym obciążeniem bez problemu i opuszcza na malych obrotach a po do daniu gazu problem aż przewód strzela i słychać jak muli pompe. Tłoczek wyciągałem wszystko ok, jedynie muszę sprawdzić są na rodzielaczu jeszcze jakieś korki po dwa na sekcje wkręcane na imbus 10 może tam tkwi jakiś problem .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować