Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mds212    151

Witam chciałbym sie spytac od czego sa te kontrolki na desce o góry po lewej stronie. 1 jest od migaczy bo mi miga niezaleznie lewy czy prawy 3 mi mryga jak sie właczy migacz i jest podpieta przyczepa a reszta? Bo chciałbym je podłaczyc bo ja lubie jak wszystko co jest zeby chodziło ;)

lazarski34    0

Kolego 3 kontrolki sa od kierunków i pierwsza Ci miga gdy masz włączony kierunek w traktorze a 2 pozostałe sa od przyczep i migają gdy podłączysz przyczepy i np gdy masz jedną przyczepe i włączysz kierunek to migają CI 2 a jak 2 przyczepy to 3 czyli ciągnik i 2 przyczepy. Tak jest gdy normalnie wszystko działa. Z tego co pamietam jeszcze gdy np zarówka CI któras nie działa w przyczepie wtedy ta kontrolka mówa tu i 2 i 3 nie bedzie migac zaleznie w której przyczepie jest niesprawna zarówka.

mds212    151

A 4 kontrolka od lewej od czego jest?

A te 2 po prawej stronie jedna jest od sprzegła recznego a 2?

Edytowano przez mds212

Wiadomość z agroFakt.pl

wlamaj1    34

Po prawej stronie druga może być od instalacji hamulców pneumatycznych - świeci jak nie ma ciśnienia...

romek6340    203

Aha. Wiec jeżeli chodzi o starszą serię: 4 od lewej: Lampka kontrolna świateł kabiny. Sygnalizuje włączenie asymetrycznych reflektorów znajdujących się na dachu kabiny.

Informacje brane z instrukcji obsługi.

mds212    151

Przegladalem instrukcje i niestety ma sie ona nijak do rzeczywistosci przynamniej w moim modelu.

luk7530    0

Witam  :)  mam takie pytanko czy wiecie może od czego są te czerwone kontrolki które zaznaczyłem strzałkami ? I co powinno być w tych pustych miejscach również jest zaznaczone strzałkami.

post-39687-0-13866900-1414327879_thumb.jpg

Edytowano przez luk7530

luk7530    0

Witam  :)  mam takie pytanko czy wiecie może od czego są te czerwone kontrolki które zaznaczyłem strzałkami ? I co powinno być w tych pustych miejscach również jest zaznaczone strzałkami.

post-39687-0-81689100-1414439407_thumb.jpg

jacus    101

to nie sa oryginalne kontrolki wiec moga byc od czegokolwiek-jakas ktos mial fantazje takie kable podpial. ogolnie-kontrolki migaczy,  puste miejsce, kontrolka wom. kontrolka sprezarki, 1 strzalka to nie wiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Power20
      Witam,
      Wczoraj w moim ciągniku renault 103.14 zaczela zapalc sie kontrolka : wykrzyknik w dwoch kółkach obok kontrolki akumulatora. Kontrolka zapala sie gdy wciskam sprzeglo.
    • Przez zetor6945
      Witam. Podczas odśnieżania traktor stracił moc i zgasł. Przy próbie odpalenia puścił dym z wydechu i koniec. Scholowaliśmy zetora 6945
      i ciągnik stoi. Trochę znajomemu się spieszy. Bo śnieg zapowiadają u nas.
    • Przez janekmakul1991
      Witam wszystkich Niedawno zakupiłem John Deere'a 6330 Premium i kompletnie nie wiem jak korzystać z "komputerka" CommandCenter", a nie mam żadnej instrukcji ani znajomego, który miałby taki sprzęt  
      Co takiego może tam znaleźć, w czym może nam pomóc i przede wszystkim jak się tam poruszać, to mnie najbardziej interesuje
      Oraz jakieś ciekawostki na temat tej serii

Z góry bardzo dziękuję
    • Przez ravz
      Od kilku tygodni jestem posiadaczem renault ceres 85x rok 1994.

Pewnego dnia zaczęła mi się świecić kontrolka nr 9 oraz Stop, czasami świeci się dłużej, czasami krótko (dosłownie tylko kilka sekund). Następnie zaczęła świecić się (po kilka sekund 1s lub 2s) kontrolka nr 5.

Co może byś przyczyną takiego zachowania?

Dodam że kontrolka świeci się najczęściej gdy: wyłączam wałek, włączam przyśpieszacz lub nacisnę lekko i szybko puszczę pedał hamulca.
      Oleje i filtry są wymienione/ w normie. 
      Obrazek kontrolek w załączniku.

• Przez MichalO81
      Witajcie!
      To mój pierwszy temat na tym forum. Jestem młodym rolnikiem po 30. Prowadzę z ojcem gospodarstwo rolne w okolicach Stargardu Szczecińskiego. Ojciec już swoje lata ma, więc przejmuję powoli pałeczkę i wprowadzam powoli własne rozwiązania, bo rodzice dość konserwatywnie podchodzili przez lata do tego tematu. Jakieś 2 lata temu postanowiłem zainwestować w siłowniki do bram, wraz z centralą sterującą. To był bardziej prywatny cel. Wiadomo wygoda i te sprawy. Sprzęt do dziś trzyma, chodź raz był w naprawie, ale to z mojej nieuwagi. 
      Pomyślałem, że takie zastosowania można wykorzystać w gospodarstwie. W zaufanym sklepie www.elektrobim.pl, gdzie kupowałem wyżej wymieniowe siłowniki, znalazłem też mniejsze, które mogłem wykorzystać do innych celów takich jak zautomatyzowane klapy, bramy w zagrodach itd. Dziś mam około 8 siłowników i planuję dalsze zakupy.
      Chciałem jednak zapytać co wy sądzicie o takich rozwiązaniach? 
      Pozdrawiam Michał.