Skocz do zawartości
jacol

siewnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacol    0

Witam mam mały problem jaki kupić siewnik do C-330 jakiej szerokości najlepiej pasowałby jakiś zachodni.

Igor03    2

mysle ze (3M) spokojnie pociagnie !!! zmazonie D7 super ja sam mam takiego i jestem z niego zadowolony !! a ile kasy chcesz przeznaczyc ??

Wiadomość z agroFakt.pl

pablo21    26

Do ciapka 2,5 metra będzie ok ja sieje teraz Hassio du100 2,5 mam słobo pąpe to mi podnosi tylko zasypany do połowy ale jak zmienie pompe to pewnie podniesie więcej ale i tak trzeba uważać bo jak się szybko puści sprzęgło to przod podrywa.

MarcinPykuS    64
Do ciapka 2,5 metra będzie ok ja sieje teraz Hassio du100 2,5 mam słobo pąpe to mi podnosi tylko zasypany do połowy ale jak zmienie pompe to pewnie podniesie więcej ale i tak trzeba uważać bo jak się szybko puści sprzęgło to przod podrywa.

Co 2.5 metra...??? <_< :)

Ja do ciapka zapinam siewnik 3 metry i sieje na piątym biegu... :) <_<

Adik_ziel    3

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

tommy66692    54

Te amazone mają chyba większą skrzynie więc taki 3m zasypany na fulla to ciapek albo by nie podniósł albo by podniósł-ale przód <_< A ty Marcin chyba dawałeś poznaniakiem a on ma chyba mniejszą skrzynię.Uważam że nie ma się co porywać na 3m-jak coś to 2,7 poznaniak albo 2,5 amazone.

jacol    0

Mam na oku dunski Nordstein 2.25 tylko niewiem czy to dobra marka i czy w eksploatacji się sprawdzi.

Balzak    2

Jak masz nie duży areał to kupuj Poznaniaka, i będziesz zadowolony, a jak chcesz zachodniego to stawiaj na AMAZONA jakiegoś 2,5 metra tylko nie z dużym koszem zasypowym bo ciapek będzie światłami w niebo świecił

<p>Doradca Żywieniowy

MarcinPykuS    64
ja też polecam poznaniaka 2,7 z 97r ale jest niezawodny

A inne poznaniaki to "szajs"...??? <_< <_< :) :)

pablo21    26

Ciapek to moze jeżdzić z 3 metrowym siewnikiem ale poznaniakiem a jak zadzepisz amazone to możesz tylko oglądać chmury a nie siać. Jeśli zachodni siewnik to powtarzam 2,5 metra max a poznaniak spokojnie 2,7m

stasiex    23

Poznaniak 2,7 będzie idealny, to całkiem niezła konstrukcja. Jeżeli byłbyś zainteresowany zakupem takiego, to skontaktuj się ze mną.

zetor5321    1
ja proponuje poznaniaka 3m ja jestem z niego zadowolony

do c330 to 3m troche za duży sprzęt.

MarcinPykuS    64
do c330 to 3m troche za duży sprzęt.

Jak nie wiesz to lepiej nie pisz... <_< <_<

zetor5321    1
A inne poznaniaki to "szajs"...??? :) :) <_< <_<

niemówie że są złe tylko mówie że z 97r poznaniaki są niezawodne.

a starsze albo młodsze to niewiem.

zetor5321    1
Jak nie wiesz to lepiej nie pisz... <_< <_<

jak będzie mokro to może kanały porobić.

a po zatym 3 m będzie dużo wystawać za koła.

MarcinPykuS    64
jak będzie mokro to może kanały porobić.

a po zatym 3 m będzie dużo wystawać za koła.

Właśnie o to chodzi żeby wystawał, praca jest wtedy wydajniejsza... <_<

A co do tych "kanałów", to jak będzie mokro, to każdy ciągnik pewnie je będzie robił... <_<

zetor5321    1

3 metry chyba ma hydraulike

jak masz sprawną w ciapku to go kupuj, ale chmurki porobisz.

jacol    0

Panowie nic z tego nie wiem dysponuje kasą 3000tyś zł nie odpowidzieliśćie czy Nordstein będzie śię do tego nadawał jak będzie z częsciami zamiennymi niemam zamiaru kupić siewnika żeby oglądać chmury a co do Poznaniaka mam pewne wątpliwości czy nie jest za ciężki do C-330. :) <_< <_< :)

tommy66692    54

Niby czemu ma być za ciężki?Ludzie latami pracują zestawem poznaniak+330 i nie narzekają.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez kamil800
      Witam
      Mialem problemy z ustawieniem ilosci wysiania rzepaku lecz po ustawieniu tych klapek od dolu wysiewki bylo git i rzepak powschodzil bez zadnych przerw ani nic. Teraz chcialem zasiac pszenice i robie probe krecona i wychodzi 2.1kg robie jeszcze raz na tym samym ustawieniu tylko szybciej znacznie krece kolem i wychodzi 1.9kg. Ilosc wysiewu zalezna jest od predkosci krecenia kolem. Jak krece tak samo to wychodzi idealnie taka sama waga (3 razy pod rzad) a im wolniej to wychodzi wiecej, im szybciej to mniej. Wysiewki kreca sie ladnie rowno, bez zadnych przyciec. Czy to skrzynia cos odwala? Czy jest cos jeszcze co moze na to wplywac? 

W sumie na jakiej zasadzie dziala ta skrzynia? Czy rodzaj oleju jakim jest zalana ma jakis wplyw na wysiew?
    • Przez mustafakali
      Witam w jaką pozycje ustawiacie klapki i zasowki do zboża w tym siewniku?
    • Przez kapec22
      Witam potrzebuje informacji na temat siewnika Reform Semo 88 czy ktoś posiada tutaj taki siewnik ? Chciałbym wiedzieć czy posiada drobny wysiew ( chce posiać rzepak ), jakiej jest produkcji i ogólne opinie.
    • Przez kamil16251290
      Witam.

Sporo osób do mnie pisało na temat siewnika Polonez więc postanowiłem stworzyć jeden konkretny temat o tym siewniku aby zebrać w nim informację które mogą się niektórym przyszłym lub obecnym użytkownikom przydać.

Chciałbym aby w temacie pojawiły się porady dotyczące użytkowania, opinie uzytkowników, pytania osób zainteresowanych zakupem takie siewnika i wszytskie inne treści związane z tym tematem.

Pozdrawiam.
      Kamil16251290

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.