Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
klusek

co o tym myślicie??????

Polecane posty

klusek    2

jaadac kiedys z kumplem rowerem na przejazdzkę (latem) widziałem dosc wielkie gospodarstwo i co mnie zdziwiło w pusych już silosach na kiszonkę były trzymane świnie!!! :) Na silosie był zrobiony tymczasowy dach.Pytaliśmy sie zaraz wlaściciela ile tego tam jest powiedział około 400 <_< <_< :) :) :) czy trzymanie świn latem na dworze jest dobrym pomysłem??

Adik_ziel    3

Moje sobie latają po podwórku ale młode i nic im nie jest ;]

PS: nieźle duże te silosy musiał mieć <_<

Arni    1

Pewnie dobrze, mają wolny wybieg i dużo czystego powietrza <_<

Wiadomość z agroFakt.pl

Cichy007    0

Ja miałem kilka lat całe lato na dworze w klatkach z rusztami super sprawa lepiej niz w tych dusznych chlewach.Z dwóch stron były ścianki z płyty a przód otwarty.

klusek    2

te silosy były zaj*****e duze ale co sie dziwic koleś ma ponad 100 hektarów a z tego co naliczyłem może źle bo z drogi widać bele sianokiszonki to miał ich chyba z 600

dominik93    12

Znam gośia który trzymał w silosie około 60 tuczników, ściany były zrobione z desek, a dach z gumowych taśm ( taśmy pochodziły z taśmociągów, bardzo dobrze nadają się zamiast opon do przykrycia kiszoinki). Ta "chlewnia" nie była ocieplona, a blondynki biegały w niej przez cały rok <_<

zetor5321    1

ja miałem przez tydzień swine na dworzu.

ja jak mam małe prosiaki to wypuszczam je na podwyrko.

nie trzeba ich szczepić.

1rajdzik    14

z braku miejsca też tak robimy w sezonie letnim, tyle że w stodole i pod wiatami - warunki zbliżone najbardziej do naturalnych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kopokop
      Witam mam taki pytanie jak myślicie przez ile czasu w Polsce  będzie jeszcze pomór świń.Proszę o  komentarze i wiele odpowiedzi.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez jan2130
      Witam pomuszcie co mam zrobic juz niemam sił az strach wejsc do szopy cholery obgryzaja sobie uszy i to tylko jeden skojec jest ich tam 50 juz prubowałem wszystkiego pryskałem je takim sprejem zapachowym zucałem i plastkowe butelki sypałem proszek na uspokojenie do pasz i nic :angry:
    • Przez Gospodar55
      Witam mam na oku 2 chlewnie do dzierżawy jedna 500 m2 a druga 1900m2 i mam pytanie jak wygląda kontrakt na świnie z różnych firm.Mogł by ktoś opisać jak to wygląda,ile dostajecie za sztuke i czy można wziąć kontrakt że oni dają paszę i weterynarza,jaki rodzaj podłoża czy można wziąc głęboką ściółke?
    • Przez keeway
      Witam kupie male prosieta w rozsądnej cenie woj maloposkie

• Przez karolcia06063
      Witam.Mam problem, kupiłam knura hodowlanego,ale nie "sprawuje się".Hodowca nie zamierza go wymienić,co mogę zrobić.Czy ktoś coś wie,albo miał taki problem.