Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
4porucznik01

zgrabiarka Promar 3.5m

Polecane posty

4porucznik01    15

witam kolegów . mam kilka pytań do użytkowników tej zgrabiarki

-jak ona się sprawuje

-jak oceniacie jej wytrzymałość

-i czy polecacie te zgrabiarkę za jej cenę ???

z góry dzięki za odpowiedzi

post-30661-0-40913200-1391276331_thumb.jpg

4porucznik01    15
Napisano (edytowany)

ma współpracować z zetorem 7211 a jak by sie dało to i ursusem C-330M . cena jest mniej więcej 7200zł

Edytowano przez 4porucznik01

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukasz82    2

Sąsiad ma ją ze dwa sezony i narazie nic się nie działo z nią a grabi c-330.

kamil04w    0

Witam. Ja tez zastanawiam sie na zakupem takiej zgrabiarki bądź firmy Jar-Met. Która bardziej polecacie? I na tandemie czy bez?

@Lukasz82 i daje c-330 rade w tej zgrabiarce? Nie podnosi jej na uwrotach? Bo ja tez ja planuję zapinac do 30-stki, bo do renault 7514 mi sie nie usmiecha :D

Pablo1970    6

Witam , nie wiem czy mi się tylko wydaje ale jak wynika ze zdjęcia to przednia część ramy którą się podpina do ciągnika jest zespolona na stałe

a powinna po opuszczeniu być wachliwa ?

4porucznik01    15

przednia część jest na stałe ale kółka podporowe są obracane ale rozglądałem sie po innych zgrabiarkach i jest tak samo

st220    12

Witam. Ja tez zastanawiam sie na zakupem takiej zgrabiarki bądź firmy Jar-Met. Która bardziej polecacie? I na tandemie czy bez?

@Lukasz82 i daje c-330 rade w tej zgrabiarce? Nie podnosi jej na uwrotach? Bo ja tez ja planuję zapinac do 30-stki, bo do renault 7514 mi sie nie usmiecha :D

Sąsiad ma Jar-Meta, przepracował już 2 sezony i bez awarii, ale c-330 jest za lekka do tej zgrabiarki. Na tandemie dokładniej grabi i zęby dłużej wytrzymują.

LukaszC360    21

Ja nie polecam zgrabiarki Jar-met jak kolega wyżej napisał że na tandemie zęby wytrzymują dłużej to prawda ale nie w jarmetce mój wójek ma i nie jest z niej zadowolony zęby sie cały czas łamą i narzeka na nia nie polecam ci jej lepiej kup używke felle i zobaczysz nie pożałujesz

st220    12

^ Jak kto dba to tak ma, sąsiad grabił 2 sezony 15ha x3 pokosy i nic nie ułamał, pożyczył raz dla drugiego sąsiada i 3 zęby do wymiany po zgrabieniu 2 hektarów. Jak ktoś ma talent do łamania zębów to trzeba kupować zgrabiarkę z kołem kopiującym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Silver
      Witam!
      Musze kupić jakąś zgrabiarkę bo za dużo czasu i paliwa tracę ze starą 5cio gwiazdową, moim zdaniem najlepsza zgrabiarka to gwiazdowa, tylko że stara już sie całkiem rozleciała prawie i trzeba coś nowego i nie wiem czy taka na 9 tależy to dobry pomysł bo za 3,7 tyś to nawet starej karuzelki nie bardzo kupię ale nie podoba mi się że te 9 tależy na takiej samej ramie i małe kółka są, z kolei zawieszana 6 tyś kosztuje, może i Vka ma większą szerokość roboczą i nie ściągnie ale jak z wysokością roboczą bo na kołach idelalnie kopiuje teren a jak jest z tymi zawieszanymi?
      A może ktoś próbował zawieszaną na 4 gwiazdy do tura czepiać zeby ciągnik nie wgniatał nic kołami,
      coradzicie>? :rolleyes:
    • Przez davinci
      mam zamiar kupić zgrabiarkę fella szerokość 3.20 metra rok 1994 ale nie wiem czy przekładnia wytrzyma obciążenie sianokiszonki bo te maszyny chyba raczej były tworzone do siana. Proszę o wsze opinie i doświadczenia.
    • Przez lemysz1
      Witam. Potrzebuję informacji na temat takiej zgrabiarki wady i zalety. Czy ktoś na forum posiada lub widział podczas pracy taką maszynę? Cenowo wypada bardzo korzystnie, tylko ciekaw jestem jak to jest z trwałością. Ale wiadomo nowe to nowe- napewno 3-4 lata posłużyć powinno bez awarii.

Jak ktoś ma jakieś info to pisać, bo przymierzam się do zakupu zgrabiarki dwukaruzelowej.

W cenie zgrabiarki innej markowej firmy mogę zakupić dwie maszyny z Pronaru np zgrabiarke i kosiarkę za podobną kwotę tylko ciekawe jak to jest z jakościa pracy.
    • Przez grzesiekxy
      http://allegro.pl/ro...3929597420.html

http://tablica.pl/of...html#ea57dec088

Witam czy może ktoś posiada ten rozsiewacz?Czy to polski odpowiednik Kuhna ,przekładnia chyba taka sama.Jak z równomiernością wysiewu ?
    • Przez hira2
      Gdzie mogę kupić palec do tego " wynalazka"