Skocz do zawartości

Polecane posty

Zamierzam kupić fendta i chciał by sie dowiedzieć czy warto kupić taki ciągnik? Może ktoś posiada takiego to prosze o opinie o nim wady zalety np spalanie, na co mam zwrócić uwage przy kupnie?

Ecik    0

CIągniki nie do zdarcia:) Przy kupnie zwróć uwagę na sprzęgło turbo czy działa poprawnie, czy czasem któryś bieg nie wyskakuje. Jeżeli bedziesz miał okazje to wypróbuj go u sprzedawcy przy jakiejś cięzkiej robocie :) osobiście byłem z gościem jak kupował ciągnik, niby ładny odpicowany a jak zapielismy go do pługu to z każdej strony zaczeło się lać ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kupując ciągnik będziesz slepy dopiero przejrzysz na oczy i ocenisz co kupiłeś kilka dni po zakupie/stresi nerwy/Najlepiej weż z sobą dobrego mechanika lub użytkownika tego typu traktora którzy powinni wyłapać wady i zalety oglądanego traktora.dość obiektywnie

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

coś podobnego jak C 360 a zrobi trochę więcej poza tym motogodziny bije tak samo

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak ciągnik jest zadbany to prawdopodobieństwo awarii jest znikome. Tam wszystko jest zrobione z 50% naddatkiem więc chodzi i się nie ukręca Mówię o ciągnikach serii 600 o innych seriach się nie wypowiadam bo nie miałem z nimi styczności ale są na pewno delikatniejsze

p526210    0

Jestem posiadaczem Fenda 610 LS super maszyna do pracy w polu jak również do transportu. Ostatnio niestety mam problem Z wałkiem WOM strasznie zgrzyta przy próbie włączenia, może ktoś miał podobny problem proszę o pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Schadow
      Witam. Mam pytanie jak zwiększyć ciśnienie oleju w silniku.I czy przy wymianie pompy olejowej w silniku trzeba odjeżdżać przodem ciągnika? Fendt 312 LSA 1990r produkcji. 
    • Przez sebas97
      Witam, niedawno zakupiliśmy ciągnik Fendt Farmer 310 LSA (1992). Wcześniej nie mieliśmy do czynienia z Fendtem, tak więc chciałbym się tutaj czegoś o nim dowiedzieć  
      Do czego służy ten.. "lewarek"? ze zdjęcia?  
      W trakcie jazdy podciągam go do siebie i nic się nie dzieje, puszczam - wraca do swojej neutralnej pozycji i tyle, a ciekaw jestem do czego służy, bo zapewne byłby przydatny
    • Przez kuba18l
      Więc mam taki problem że po dłuższej jeździe traktor zaczyna wyć na wysokich obrotach a szybkość się zmniejsza jak by coś naciskalo sprzęgło gdy stanę i poproszę odpowiednik ten za kabina wyleci trochę płynu i wtedy wszystko wraca do normy co to może być sorki za wcześniejszy wpis ale na prawdę mi się spieszylo
    • Przez sebas97
      Witam Chciałbym się jeszcze czegoś dowiedzieć na temat Fendta. Tym razem chciałbym mieć jakieś pojęcie o kontrolkach w nim, jeśli ktoś mógłby mi wytłumaczyć znaczenie niektórych z nich byłbym bardzo wdzięczny
      1. Ładowanie
      2. Klocki hamulcowe (?)
      3. 
      4. 
      5. Olej silnikowy
      6. Olej przekładniowy (?)
      7. 
      8. 

I jeszcze czy ktoś mi powie co oznacza ta jedna kontrolka z drugiego zdjęcia? 

Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez 90daniel
      Witam mam takie pytanko. Czy ktoś z użytkowników fendt`a starej serii 300,500,800,900 ma jakoś zaznaczony środek maski w ciągniku? Kupiłem na jesieni 515c a teraz agregat-uprawowo siewny i są znaczniki na środek ciągnika. Tzn, nowa seria vario ma popularnego konika i zastanawiałem się czy takie coś by dało rade przymocować na moim ciągniku, http://agromer.pl/ogolna-podstawa-logo-grila-725500020251-fendt,c2,p3051,pl.html plus to http://agromer.pl/kabina-maska-fendt-logo-na-grill-fendt-930500022882-chrom,c75,p4845,pl.html Tylko to drogi interes więc jeśli nie będzie pasował to nie chce ryzykować. Może ktoś rozwiązał to jakoś fajnie więc proszę o poradę,pomoc,