Skocz do zawartości
stefan91

sterownik do accorda da 3 m

Polecane posty

stefan91    0

potrzebuje sterownik fgs czy może ktoś ma takie cos używane . nowe oferują mi wszedzie wiec wolęposzukac :) pozdrawiam

diwal    0

Witam

Dokładnie jaki Typ A z rytmami 4-9

i typ B z rytmami 3, 4s, 5s, 6s, 7, 8s

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Szejk1995
      Witam wszystkich. Mam prosbe do wszytskich ktorzy posiadaja komputer Agro Tram 2000 aby pomogli mi rozszyfrowac ktory guzik do czego sluzy? i jak ustawig do zeby robuil sciezke co 4 przejazd? Pomozecie? z gory dziekuje

• Przez ogi430
      Witam poszukuje sterownika bale command plus  do prasy New Holland br 740 z 2007 roku
    • Przez janek98765
      Witam !
      Mam problem ze sterownikiem wyżej wymienionej prasy. Podczas owijania ręcznego, a następnie otwierania klapy tylnej załącza się automatycznie ponowne owijanie, natomiast gdy jestem na trybie auto to podczas podania siatki i jej ucięciu silnik od siłownika dalej działa przez co się grzeje jakby powstawało zwarcie. Czy może to być wina sterownika ? Czy można go jakoś przeprogramować ? Może posiada ktoś tą prasę i miał podobny problem lub posiada instrukcję obsługi ?
      proszę o pomoc 
    • Przez druzd1807
      Witam zakupiłem niedawon prase rolujacą claas rollant 250 rc ze standardowym sterownikiem i nie dziala w niej automatyczne owijanie. Po rozkreceniu sterownika zauwarzylem ze dwa przewody sa nie podlaczone,
      Wie ktos jak powinny byc podlaczone?

• Przez BatonKN
      Witam. Zakupiłem właśnie kombajn John Deere 1075 i mam w nim zapięty jakiś sterownik. Mam pytanie czy miał może ktoś jakąś styczność z takim sterownikiem bo nie wiem kompletnie do czego on służy. Proszę o odp. Pozdrawiam:) Zdjęcie przesyłam w Załączniku:).