stefan91

sterownik do accorda da 3 m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stefan91    0

potrzebuje sterownik fgs czy może ktoś ma takie cos używane . nowe oferują mi wszedzie wiec wolęposzukac :) pozdrawiam

diwal    0

Witam

Dokładnie jaki Typ A z rytmami 4-9

i typ B z rytmami 3, 4s, 5s, 6s, 7, 8s

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Nazar23
      Witam mam problem w przekładni Siewnika Kongskilde NCS 1130, mianowicie parę lat temu Siewnik przu ustawieniu na przekładni 82posiadal normę wysiewu około 220kg (przyklad owies) w tym roku przy ustawieniu na przekładni max czyli 100 norma wysiewu wynosiła jedynie 180 kg, czy ktoś regenerował dana przekładnie? Jeżeli tak byłbym wdzięczny za poinformowanie jak należy to zrobic. 
    • Przez Grzesznik79
      Witam wszystkich 
      Zakupiłem amazone d7 standard i ma ścięty bolec blokady drugiego koła.  Czy uważacie że na piaszczystych glebach warto blokować to drugie koło aby teoretycznie zmniejszyć uślizg koła  napędowego czy nie ma sensu tego robić.  Dodam że chyba się takiego bolca sie nie  dokupi więc trzeba by dorobić,  tylko nie wiem jakiej średnicy będzie spełniał swoją funkcję tzn żeby się ściął a nie ukręciła się oś.
      Jeszcze nie siałem tym siewnikiem,  a w przyszłym tygodniu zamierzam siać łubin na piachach więc ta wiedza by mi się przydała. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam 
    • Przez Grzesznik79
      Witam wszystkich,  jestem tu nowy i mam pytanie,  czy używacie w swoich siewnikach blokady koła,  żeby napęd był z obydwu kół?
      Kupiłem amazone d7 i ten bolec od blokady jest ścięty czyli spełnił swoją funkcję przy przeciążeniu,  ale nigdzie nie mogę w internetach znaleźć takiego żeby kupić. Ziemie u mnie w większości piaszczyste i myślę że przy zblokowany ch kołach byłby mniejszy uślizg.  Chociaż boję się użyć zwykłej śruby żeby czegoś nie popsuć.  Jeśli się mylę to poproszę o "wyprostowanie poglądów".
    • Przez adrian
      Witam kupiłem nie dawno siewnik rosyjski 4 metrowy (czerwony) i w tym problem że nie wiem jak go ustawić nie mam żadnej tabeli. 
      Jakby miał ktoś tabele albo wie jak to ustawić to niech mi pomoże.!
    • Przez Fugeo
      Witam

Który z polskich siewników byście polecili?

Agro-Masz SN300
      Unia PLUS 700/3

Czy może coś innego jeśli jest.

Gleby od lekkich po ciężkie łatwo zbrylające się.
      Siewnik będę próbował wziąć na PROW jeśli będzie w przyszłym roku. Uprawiam głównie rzepak, pszenicę, pszenżyto.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj