Skocz do zawartości
TOME11

Ile koni pod taką przyczepę?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek73    195

Pszenicy dobrej nasypiesz na nią do 20t, ciągnik 150 km to minimum, ja ciągam dwie 12, pszenicy mam 28t, przyczepy 8 ciągnik 150 km to tak sobie z nimi radzi, ale ja 2 przyczepy ciągam, z jedną będzie dużo lżej.

Wiadomość z agroFakt.pl

janusz20    105

Bedziesz musiał zrobić linki do burt bo jak nasypiesz pełno to sie rozkraczą.

A jeśli chodzi o konie to zależy w jakim terenie Jak tylko po drogach nawet gruntowych to cieżkie 120km jakoś sobie da rade ale jak po polu za kombajnem jeździć to w pierwszym piasku zostaniesz.

Ja bym był zwolennikiem 2 mniejszych.

Bedziesz musiał zrobić linki do burt bo jak nasypiesz pełno to sie rozkraczą.

A jeśli chodzi o konie to zależy w jakim terenie Jak tylko po drogach nawet gruntowych to cieżkie 120km jakoś sobie da rade ale jak po polu za kombajnem jeździć to w pierwszym piasku zostaniesz.

Ja bym był zwolennikiem 2 mniejszych.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez klocek
      przed chwilą czytalem temat o fendtdzie , i tam podbno wystarczy zdjąc jakąś blokade i masz 6 biegów
      w DF tez są przeciez rózne rodzaje skrzyn, są 5 i 6 biegowe, mówie tu o AgroStarze 6.11, bo spotkałem się juz z 2 co mają 6 biegów na tej dzwigni numerycznej,
      i teraz moje pytanie, bo ja mam tylko 5 biegów, czy to juz taka skrzynia czy moze ostatni bieg jest zablokowany?
    • Przez marcin5657
      Mój kolega waha się nad zakupem przyczepy zasław gdyż ma już jedno przyczepę wieloton i myśli że nie będą do siebie pasować . kupiłby jeszcze jedną przyczepę wieloton ale nie jest z niej zadowolony .jaką przyczepę możecie mu polecić która by pasowała do wielotona ?????
    • Przez 7891Firefox
      Pytanie do koniarzy. Chciałabym w przyszłości zakupić konie, a kto wie, może potem załozyć taką pseudo-stadninę lub klub jeździecki. Swego czasu troche jeździłam konno.
      Wiem że przy koniach jest bardzo dużo ręcznej pracy. Tam gdzie jeździłam wszystko robiono ręcznie, i obornik z boksów taczkami, i pasze też ręcznie, pojenie ręczne.... doktorka na uczelni zrobiła wielkie oczy gdy zapytałam na zajęciach o mechanizację w stajniach.
      Czy nie ma jakichs sposobów by jakoś sobie tę pracę ułatwić, zmechanizować? Przede wszystkim to usuwanie obornika, nie mogłoby być jak np. w oborze dla krów obornik usuwany jest zgarniaczem? Poidła jakies i inne jakieś wynalazki?
      Chciałabym hodować konie, ale mam wystarczająco duzo pracy ręcznej przy bydle, czy ktoś ma u siebie jakieś rozwiązania technologiczne, czy ta hodowla koni z góry jest skazana na "anologową robotę"???
    • Przez Teo1910
      Sprzedam przyczepę

http://tablica.pl/of...wa-ID2228B.html
    • Przez adamwojtczak
      mam tylko 15 bar na wyjściu jest możliwość podwyższenia jest jakaś śrubka czy pokrętło ?