Zaloguj się, aby obserwować  
bizonzo56user

maszyny ze złomu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

piszcie jakie macie maszyny kupione ze złomu oraz jakie maszyny stoją u was na złomowiskach bo u mnie takie

teraz doszło jeszcze maszyn cały ten plac jest zastawiony sprzedają to po 2 zł za kg

Wiadomość z agroFakt.pl

melon10641    452

@bizonzo56user piszesz żeby inni wstawiali zdjęcia swoich maszyn ze złomu a sam nie wstawiasz. Poza tym nie są to Twoje zdjęcia tylko street view google a zdjęcia są z czerwca 2012...

wojtal24    703

Może nie w temacie ale jechałem przez Drobin i skreciłem na taki zwykły skup złomu duży plac i sie zdziwiłem stały ze 2 kopaczki do ziemniaków ciagnikowe, kombajn Karlik i Anna i nie wiem jak sie nazywa ale taki czerwony kombajn do buraków nie liczę stertowników maszyn do młucenia i takich zbieraczek do liści buraków ale te maszyny były sprawne w tym kombajnie do buraków własnie wzieli sie za rozkrecanie hydrauliki bo był jakiś klent na to chetny, ja osobiscie szukam takich wałów konnych posiewnych

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Daniels18
      Sprzedam Siłowniki powietrzne hamulcowe pneumatyczne do przyczep
      https://www.olx.pl/d/oferta/silowniki-powietrzne-hamulcowe-pneumatyczne-do-przyczep-CID5-IDJiHb5.html
    • Przez maniutek187
      Witam jak wymienić kamienie? Mam rozebrany srutownik nie mogę zdjąć pierwszego kamienia ruchomego
    • Przez Mario5
      Witam jak wasze opinie na temat tej maszyny użytkuje ktoś? Chętnie odkupie łopatki 135mm 4 sztuki, jeśli ktoś ma proszę się odzywać. Nie mam też siłownika przechyłu ma ktoś na sprzedaż lub mógłby mi podać wymiary to znaczy skok siłownika i jego długość i wymiary mocowań? Patrzyłem też siłowniki do otwierania zasuw takie cieniutki i nowy kosztuje ponad 1000 zł a idą 2 czemu takie ceny? Jaki olej do przekładni i jak go zlać bo jest śruba na środku przekładni ale to do zalania a od spodu nie ma żadnej.
    • Przez Jarecki699
      Witam 
      Posiadam opryskiwacz hardi commander 2800 z 2006 roku.Mam do Was pytanie a mianowicie czy znacie namiar do kogoś z okolic świętokrzyskiego kto posiada taki sprzęt,albo byłby w stanie pomóc odpłatnie oczywiście?problem polega na tym że nie załączają się 5 i 6 sekcja..kable wyglądają na całe..wszystko działało i nagle przestało z niewiadomych przyczyn.. elektrozawór też wygląda że jest ok.. jeśli ktoś jest z okolic to bardzo proszę o kontakt

• Przez HubertSzałkiewicz
      Witam 
      Pokażecie jak macie rozwiązany syp w hl 6011/hw6011 do zmijki ? w burcie ? w podłodze ?mile widzane foty 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj