Luki255

Sinik 3p od c 360 a sinik mf 255

Polecane posty

Luki255    46

Witam

mam zamiar zmienić sinik w swoim mfie

wiec mam pytnie czy sinik 3p od c 360 różni sie jakoś ustawieniami od silnika mf 255?? chodzi mi np o obroty dawke paliwa

wydaje mi sie że nie ma różnicy bo to przecierz takie same silniki ale szłuszałem że mogą sie różnić

jonek98    2123

mf 255 miały angielskie silniki podbnie jak pierwsze 3p następne miały polskie angielskie są podobno wytrzymalsze a technicznie to się pewnie dużo nie różnią

Wiadomość z agroFakt.pl

mariuszd93    496

I to jest powód żeby wymieniać cały silnik? Zorientuj się co mu jest , może to tylko uszczelka pod głowicą

;)

mariuszd93    496

Że by nie chodził na wszystkie cylindry to jak -najbardziej

Dopóki go nie rozbierzesz Ty czy ktoś inny, to nie będziesz wiedział , zamiast szukać drugiego silnika , warto się zorientować co dolega temu

;)

Wedluk mnie powinienes zrobic mu remont .Masz silnik orginalnego anglika ktory jest wykonany z lepszego materialu niz polski 3 p.Wiadomo ze niektore elementy ktorych nieda sie zreanimowac bedziesz musial wymienic ale i tak duza czesc zostanie zregenerowana.

rafi101    0

U mojego ojca były takie objawy jak uszczelka między cylindrami pękła i wywalało w kolektor ssący spaliny,chodził na dwóch cylindrach,dymił.koszt naprawy głowicy +zawory,wtryski,uszczelki to 700zł.a nowa głowica 600zł,ale lepiej zregenerować jak jeszcze się da starą.

balcerek1    92

Tylko że nie ma ciśnienia oleju.Ciągnik jeździ koło pasowe z przodu się obraca.Rozbieraj silnik będzie coś wiadomo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dabliu
      Posiadam MF 675. Mam problem tego typu , że podnośnik  był po prostu słaby. Mf 675 to podobne do  mf 690 Landini. Wymieniłem obydwie pompy i złożyłem. Tur działa ekstra, aż silnik przysiada. Podnośnik pozostał na starym poziomi. Próbowałem sprawdzić zawór- przełącznik hydrauliki, przód  tył- ten na linkę. Wymieniłem uszczelnienia 9 (oringi) . Nie pomogło. Ostatecznie zaczął wyciekać spod tego przełącznika olej. Miałem to jeszcze raz rozebrać nie zdążyłem. Wyleciał olej, podnośnik przestał podnosić wcale. Co może być. Czy to nie szczelności w plecaku?. Dodam, że podnośnik opad a ale nie zawsze, potrafi się zablokować  -n ie wiem dlaczego i wówczas nie opada. Macie jakiś pomysł. Dodam, że w plecaku jak go zdjąłem nie grzebałem. Uznałem, że jest to wina pomp. Ta od tura - ZĘBATA- byłą zupełnym złomem.  
    • Przez farmer2010
      użytkowników takiego fergusona prosił bym o wszelkie informacje na jego temat a przede wszystkim czy to dobry ciągnik gdyz zamierzam taki zakupić z góry dziękuje
    • Przez TomaszX
      Witam serdecznie. Mam pytanie czy ktoś przerabiał skrzynie w MF 2680 na szybka? Czy w ogóle jest taka możliwość?
    • Przez sygala
      Witam
      mam do was pytanie jak wymienic wom w 255 czy trzeba sciagac podnosnik? czy potrzebny jest jakis specjalny sciagacz?? na co zwrócić uwage. z góry dzieki za pomoc
    • Przez Emil1254
      Panowie mam wodę w oleju uszczelka dobra  głowica też sprawdzana a z tego co wiem to tam są tuleje suche i nie mam pojęcia jak olej się tam dostaje czyżby blok pekniety?  Jest jakaś firma warsztat godny polecenia w okolicach Elbląga? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj