Skocz do zawartości
tomaszek25

Problem z słownikiem.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomaszek25    1

mam problem mianowicie kupiłem beczkowóz no i podłączyłem i nie chce zasuwa działać, przewód sie pręzy od cisnienia oleju ale zasówa nie przesówa sie, prawdopodobnie cos w tłoku przyrdzewiało mozecie mi podpowiedziec jak to zrobic zeby działało o ile da sie to zrobic

oaxis3333    34

rozebrac przeczyśćic i założyć :) fajny odrdzewiacz jest WD-40

Edytowano przez oaxis3333

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

pozdrawiam !

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    191

@tomaszek25 może w nie to gniazdo wpiąłeś przewód od beczki, ewentualnie sama zasuwa przyrdzewiała.spróbuj ja opukać i powinno być dobrze

ZETOR TEAM

tomaszek25    1

w te gniazdo bo sie przewód od cisnienia prezy, ja mysle ze tam w srodku tłok mógł przyrdzewiec ewentualnie sprezyna w srodku. ona jakis czas tam stała wiec jest wszystko mozliwe

michal12301    11

Witam. Mam problem z siłownikiem hydraulicznym do zamykania beczki. Mam Mdprozet 4300l. Chodzi o to że siłownik się nie otwiera do końca, tak jakby coś blokowało. Macie może pomysł jak to naprawić.

Edytowano przez michal12301

RolnikC330M    0

hmmmm zapowietrzony może jest?

bo wiesz... powietrze jest ścieśliwe a płyn hydrauliczny nie i może dlatego nie otwiera sie do końca, chociaż zapewne sie myle bo przecież powietrze sciśnie sie do pewnego momentu a pożniej powinien płyn pchnać dalej.

więc moze wada siłownika albo jakimś cudem coś znalazło sie w środku

radziłbym ściągnąc go i sprawdzić "na sucho" :P

AlaCapone    4555

Skoro zdiagnozowałeś, że problem leży po stronie siłownika a nie w samym zaworze to zostaje zdemontowanie siłownika, rozkręcenie go i sprawdzenie co jest z nim nie tak.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę pamiętać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez LukaszRol
      Witam zastanawiam sie jaki bybył najlepszy beczkowóz do gospodarstwa 15 ha chodzi mi szczegulnie o pojemność a pracował by w C-360
    • Przez jd6220
      jaki mam wybrac beczkowóz około 5 - 6 tys. litrów aby był tani i dobry ??
    • Przez Hubertusq
      Witam, jaki olej używać do pompy próżniowej do beczki Asenizacyjnej? Jest jakiś specjalny? Mam pompę Battioni Pagani
    • Przez misiekbz2
      Witam. Mam beczkowóz Meprozeta 4300l z98r gdzie beczka jest metalowa i wiadomo zjedzona juz przez rdze, wszystkie inne podzespoly są w bardzo dobrym stanie. Zastanawiam sie czy jest możliwość kupna w meprozecie nowej samej beczki ocynk (bez ramy kół pompy dekli itd) na rame tej starej? Bo ta metalowa od ocynku w budowie się raczej niczym nie różnią. Ktoś by znał przybliżoną cene? 
    • Przez KAROL0905
      Zastanawiam się nad zakupem beczki ok 5-6 tyś l i nie wiem którą firmę wybrać?????????? Ceny są podobne i nie wiem co robić poradźcie i piszcie posty!?!?!?!
      Połączone (Joskin vs Meprozet)