Zaloguj się, aby obserwować  
wolfram

Zetor 8540 wolne obroty

Polecane posty

wolfram    4

Jakie obroty minimalne powinien utrzymywać zetor? bo mój dziwnie gaśnie około 600-700obr/min

DAREK    22

przy tych obr. co podałeś powinien spokojnie pykać (oczywiście przy nagrznym silniku )

zetores    16

Przy tych obrotach powinien się rozgrzewać silnik-zgodnie z instrukcją obsługi. U mnie chyba gaśnie poniżej 400 ale nie patrzałem dokładnie

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie minimalne obroty są ustawione na 800obr/min. Według mnie to są odpowiednie obroty a model zetora to 10540

zetores    16

obroty po uruchomieniu silnika z turbo to 800-1000 bez obciążenia. Być może problem z pedałem gazu, lub regulatorem obrotów silnika, czy jak to się zwie w pompie wtryskowej. Gdy silnik jest zimny wiadomo że może zgasnąć, ale gdy jest ciepły, nie powinnodochodzić do takiej sytuacji.

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mario989
      Czy w Zetorze Forterra 8641 występują uszczelki miedziane pod tulejami tłokowymi?
    • Przez PiotrLis
      Witam.
      Dziś pojawił się problem z Proxima 95 z 2009r. Na każdym biegu szosowym słychać podczas jazdy stuki w skrzyni biegów (przy przełożeniu polowym - cisza). Natężenie wzrasta wraz z obciążeniem. Ktoś ma pomysł gdzie szukać przyczyny?
    • Przez lukas20zts
      czy ktoś coś wie o tym modelu??? widziałem to tu:
    • Przez qlimaxpl
      Witam mam pytanie odnośnie półbiegów w moim zetorze, chodzi mi o to czy gdy nie mam załączonego półbiegu to czy traktor jest na zającu czy na żółwiu, interesuje mnie to ponieważ posiadam skrzynie 4 biegową z 2 półbiegami to znaczy jeden bieg zwykły i pół bieg, po włączeniu zająca pod dużym obciążeniem pół bieg zaczyna ślizgać i nie wiem czy są zużyte tarczki czy taśma ściskająca. Dodam tylko że mikro-pompka jest nowa.  
    • Przez michal009
      Cześć,
      Mam obecnie w mojej Proximie 85 pompę UD 20.02V
      Z racji, że na rozgrzanym oleju już słabo pracuje padł pomysł wymiany. Czy mogę wymienić ją na UD 25.02V? 
      Pytam, ponieważ jak założyłem kiedyś do C-360 pompę 32 litry to wszystko chodziło ładnie, ale na wyższych obrotach huczało, jak by rozdzielacz nie wyrabiał. Boję się czy tu nie będzie tak samo. Czy zakładał ktoś UD25.02V? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj