Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam sprzedałem dziś mtzta i zamierzam kupić traktor min 90 KM max 120 KM myśle nad czymś ze stajni fendt same deutz fahr case zetor z serii 9540-10540 pieniadze jakie mam to 55tyś a w latach min 1988 co byście polecili pod wzgledem spalania dostepu i ceny częsci będzie pracował z pługiem 4x40 agregtem 3.6m prasą belującą i transport

Opublikowano

Od razu ci odradzam zetora 9540-10540 sąsiad miał go i to porażka z pługiem 3 skibowym lemkena nie dawał rady cały czas podnosił pług i z rozpędu musiał brać żeby w ogóle ruszył ... lepiej weź fendta to znana i dobra marka ... :)

  • Like 1
Opublikowano

A ja powiem, że tematów dotyczących podobnych tematów na forum jest multum. Tam poczytaj lub dopytaj bo już w ten dział to nic nie można znaleźć jak każdy od sb zakłada temat...

np:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/22900-jaki-ciagnik-80-100-km/

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/67767-jaki-ciagnik-90km-115km-do-60tys-na-25ha/

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/66135-ciagnik-90-110-km-jaki-wybrac/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
    • Przez zielo0ony
      Witam serdecznie, 
      Przejrzałem nasze forum w poszukiwaniu opinii na temat traktorów wyższej mocy. Niestety nic sensownego nie znalazłem i w związku z tym postanowiłem założyć osobny temat. 
      Chciałbym aby każdy kto wie coś na ten temat się wypowiedział.
      Mamy do porównania Claas ARION, AXION oraz John Deere 7430 7530 lub 7720 7820.
       
    • Przez przemo101112
      Witam.  Mam pytanie odnośnie handlu ciągnikami Z UK. Czy jest ktoś kto się tym zajmuje.?
    • Przez pala92
      Witam. Jaki polecicie ciągnik zamiast forterry 125? traktor ma pracować z dużą sadzarka do ziemniaków (przy zetorze mam z przodu 700+150kg i pełną sadzarka koła w górę) więc traktor musiał by być dość cięzki, bedzie pracował jeszcze przy sianiu nawozów rozsiewacz ok 1600l przy formowaniu ziemniaków przy kopaniu ziemniaków z duzym kombajnem i będzie również siał zestawem upr-siew. Dodam że może być trochę słabszy tak ok 105-115km
      Zastanawiam się czy najlepszym wyborem nie będzie znowu forterra cl 110? cena podstawa katalogowa ok 175 netto co o tym myslicie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v