Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nht6030

Części zamienne do Gregoire Besson

Polecane posty

nht6030    5

Witam !

W tym roku chcę zakupić pług obrotowy, przymierzam się pod Gregoire Besson, znajomy ze wsi zakupił używanego z 93 roku, i nie znalazł do niego lemieszy zamiennych i bulił po 800 zł za lemiesz z dłutem a to LEKKA przesada. Ktoś się orientuje czy są częsci zamienne do tych pługów czy tylko orginały.. ?

boku27    222

Pługi GB słyną z drogich części a im starszy model tym części droższe przeważnie

Wiadomość z agroFakt.pl

nht6030    5

unirol produkuje zamienniki

Wiem, że unirol produkuje części zamienne, ale w ich katalogu nei znalazłem części do tej marki

malkolm    23

na lemiesze.pl najdziesz wszystko co potrzeba, ja mam pług pewnie jeszcze starszy i nie ma problemu.

GB słynie z uniwersalnych części, na przykład odkładniczki i lemieszyki do przedpłużków nie zmieniły się od ponad 20 lat

zresztą oryginały do mojego nie są wcale takie drogie

jeśli już musisz oryginał to zadzwoń do GB Polska, u korbanków strasznie drogo

Leszek74    0

Witam

Miałem pług Gregoire używany z 87 roku a od 2 lat mam nowy bo byłem bardzo zadowolony i wziąłem na PROW , raz kupiłem części w zamienniku właśnie z unirolu i powiem szczerze że tyle ile kosztują tyle są warte nie wytrzymały nawet sezonu a jeden lemiesz nawet pękł na kamieniach i oprucz tego że odleciał kawałek lemiesza to jeszcze z dłutem , podwójna strata . Nie chce mi się wierzyć w cenę 800 zł za lemiesz z dłutem do starego pługa bo ja do swojego staruszka kupowałem 4 lata temu oryginały za około 170 zł netto i dłuto chyba 32 zł a w zeszłym tygodniu robiłem przedsezonowe zakupy i kupiłem do mojego nowego pługa oryginalny lemiesz wzmocniony za 198 zł netto i dłuto za 39 zł tylko że kupowałem bezpośredni w Bessonie a jak szukacie u pośredników to może i zdzieraja ja napewno nie wezmę już zamiennika do ręki bo szkoda mi czasu na przykręcanie co chwilę nowych zamienników wolę kupić oryginał i orać zamiast bawić się kluczami .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez agrofan98
      Witam. Potrzebuję pilnie katalogu części do kombajnu Claas Dominator 98. Ponieważ byłem w sklepie z częściami Grene, i patrząc po numerach seryjnych danych części, numery te różnią się między katalogiem z serwisu Claas, a katalogiem części zamiennych w sklepie Grene.
      Proszę o pomoc
    • Przez ZETOREXX85
      Witam
      Posiadam StalTecha U006 4x40.Klasa ziemi 3-5.Jaki bieg jest odpowiedni do orania tym pługiem z Zetorem Proximą 85?Aktualnie jeżdżę na 2-3 biegu szosowym
    • Przez Konsultant_HRIC
      Dla naszego Klienta,
      dużej międzynarodowej firmy z branży rolniczej i motoryzacyjnej o stabilnej pozycji na rynku i znanej marce od kilkunastu lat,
      poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun Regionu / Przedstawiciel Handlowy (części zamienne do maszyn rolniczych)

Region działania: Siedlce - Biała Podlaska - Siematycze - Węgrów - Garwolin

Główne zadania:
      realizacja planów sprzedaży części do maszyn rolniczych na podległym terenie Polski Środkowo-Wschodniej przygotowanie oferty handlowej rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz poszukiwanie nowych prowadzenie negocjacji dotyczących warunków z wybranymi klientami przeprowadzanie działań marketingowych współpraca z dealerami na podległym terytorium oraz poszukiwanie nowych dealerów do współpracy koordynacja nad całą strefą logistyki i transportu na podległym terenie raportowanie działań do przełożonego Wymagania:

wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane rolnicze lub techniczne) znajomość techniki rolniczej, w szczególności w zakresie budowy maszyn rolniczych i ciągników umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoterminowych kontaktów z klientem umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu dynamika w działaniu, samodzielność i odpowiedzialność komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego prawo jazdy kat. B Firma oferuje:
      pracę w stabilnej firmie atrakcyjne warunki finansowe, podstawa + premia samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji z życiorysem zawodowym pod adres poczty elektronicznej: jw@hric.pl lub kontakt telefoniczny: 660 703 703
    • Przez Qba1
      Dzień dobry!

Nasza firma jest dealerem firmy Lemken. Obecnie mamy bardzo dobrą ofertę na kilka pługów, które zostały nam z jesieni 2015!

1. Popokazowy (15ha) Europal 7x4+1 L 100, odświeżony!
               - Siłownik liniowania
               - Pięć skib
               - ścinacze skib
               - zabezpieczenie non stop
               - odkładnice pełne

2. Europal 6x4 L 100
               - odkładnice ażurowe
               - 4 skiby z możliwością dołożenia 5
               - ścinacze skib

3. Europal 6x4 L 100
               - odkładnice pełne
               - 4 skiby z możliwością dołożenia 5
               - ścinacze skib

W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź dokładnej specyfikacji oraz zdjęć, proszę o kontakt tel. 500401523 lub na priv. Przedstawię wtedy oferty.

Mamy również bronę talerzową rocznik 2015 nowa, Rubin 9/300U z podwójnym wałem rurowo-strunowym DRF 400/400 oraz ekranami bocznymi.

• Przez Qlffon
      Witam, wykonam części zamienne, modyfikacje, stworzenie nowego elementu, doróbki, kopiowanie elementów.
      Elementy ze stali gatunkowej, jak i zwykłej.
      Elementy płaskie z blachy o grubościach od 2-220mm.
      Proste i skomplikowane elementy, dokładność +/- 1 mm.
      Indywidualna wycena, szybki czas realizacji.
      Rysunki odręczne, szablony, rysunki techniczne.

Specjalizuję się również w elementach do maszyn nie tylko rolniczych oraz elementach na konstrukcje stalowe.

695-552-858