Skocz do zawartości
Gość M

Zetor 8145 i 8045

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Gość M   
Gość M

Witam. Chciałbym się dowiedzieć od was czym różnią się te dwa ciągniki. Który lepszy?

Który ile ma koni? itp. Za wszystkie odpowiedzi dziękuję. ;D

silver95    1

no napewno jest lepszy 8145 bo jest nowszy a moc chyba ta sam albo 8045 ma mniej o pare koni

Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Pavel    10

jesli chodzi o wygląd to maska u 8045 typu Crystal a 8145 to juz jak w 914 a biorąc pod uwage różnice symboli w innych porównywalnych zetorach to i kabina bedzie bardziej "komfortowa"

Wiadomość z agroFakt.pl

pejton    0

W 8045 ,,oczy'' są na takich wypustkach z boku maski, a w 8145 to już w masce. Sprzęgło promieniowe, a nie na łapki, w głowicy uszczelniono prowadnice, później też dołożono mikropompkę i jeszcze parę dupereli. Poprawcie mnie jeżeli coś napisałem źle  ;)

parę ha i para rąk do pracy...

Gość M   
Gość M

A ile mają koni?

pejton    0

Mój 8145 jak podają książki ma 77,6KM

Gość M   
Gość M

Dobrze się spisuje?Ile masz hektarów?

pejton    0

Spisuje się doobrze, zresztą nie ma wyboru  ;) bo do pomocy ma tylko U 3512, a obrabia ok.50ha +ponad 10ha łąk  8)

Gość M   
Gość M

A co myślicie o Zetorze 8245?ma chyba 95 koni a oprócz tego to czym się różni?Ktoś z was go ma?Jeśli coś wiecie to piszcie pozdro ;D

Pavel    10

niemozliwe zeby 8245 miał 95 koni... moim zdaniem ma lepsza kabine poprostu wzmocnienie silnika nieznacznec hyba ze ma trbo...

Gość M   
Gość M

Ma turbo ;D

pejton    0

Jak ma turbo to już 10245. Kabina w 8245 jest taka sama jak u Yacentego w 10245.

Gość M   
Gość M

To wejdz na allegro i wpisz zetor 8245

pejton    0

Po prostu ktoś sobie wsadził do 8245 silnik z doładowaniem od 10245 tak jak ja teraz chce zrobić do swego 8145  8)

silver95    1

a moze chodzi wam o 9245 ten ma turbo 95km (okolo) i kabine euro

8)

Moje filmiki

Gość M   
Gość M

A ile ma koni 10245?Tyle samo co 10145?To ile w końcu ma 8245 z seryjnym silnikem?

yacenty    706

ja znalazlem info ze 10245 ma 98 a zinnego ze ma 99.5, wynika z tego ze cos kolo 100, dla mnie to nie ma znaczenia czy 100 czy 95.

w dowodzie mam wbite 74kW

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

pejton    0

Nie, oglądałem na Allegro ten ciągnik i jest to 8245, ale nie można nic powiedzieć o silniku bo nie widać go dobrze na zdjęciach.

Gość M   
Gość M

10145 pewnie ma tyle samo co 10245.Tylko ciekawe ile ma 8245 pewnie tyle co 8145.Jeśli 10145 ma tyle samo co 10245 to pewnie to samo jest z tymi ;D

silver95    1

8145 i 8245 pownily sie roznic kabinami piewrszy powieniem miec takom zywklą a drugi euro i tak jest z calą paletą tych ciągnikow

Moje filmiki

karol5    0

a co myslicie o 8011 mysle zastapic nim c360. Ile pali jaki komfort itd >dzieki z gory

Gość M   
Gość M

to może lepiej 8111 jest chyba troche nowszy na allegro jest mały wybór

krzysiek540    0

czy zetor 8145 poradzi sobie z 4 skibowymi pługami?? Jeżeli tak to jakie będą najlepsze

Rozpowszechnianie zdjęć z mojej galerii bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!!!!!!!!!!!

Marcin23    0

4 obracanymi to jako tako zależy na jakiej ziemi ale ze zwykłym to na luzie ;)

:)

krzysiek540    0

gleby 3 i 4 klasa

Rozpowszechnianie zdjęć z mojej galerii bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!!!!!!!!!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Baumax
      Witam mam zetora 8045 i chce do niego podpiąć sieć karmie pottinger mex 2s. Zmieniłem obroty wałka z 540 na 1000 i kosi elegancko tylko jest takie ostrzeżenie i do końca nie rozumiem (w załączniku) 
      Na razie jeżdżę na 1 polowej i obrotach 1500 bo kuku duża ale nie wiem czy dobrze robię bo nie rozumiem tego ostrzeżenia

• Przez lukasztusin123
      Witam kupiłem zetora 8145 w którym ciężko ze zgrzytem wchodziły biegi oraz ciągnęło sprzęgło.
      po rozjechaniu Wymieniłem : Słoneczko, piasta napędu WOM, tarcza dociskowa była nowa i w bdb stanie więc zostawiłem, tarcza sprzęgła nowa, koło zamachowe było już nowe i w bdb stanie, łożysko oporowe zmieniłem na nowe wyższe 45mm, nowa tuleja wyciskowa + nowe widełki i cięgło regulacyjne. piaste WOM i tarczę sprzęgła założyłem na 100% dobrze (tarcze krótszą piastą w stronę skrzyni. Po zjechaniu jest tak samo co przed "naprawą".
      Zrobiłem pomiary i po wciśnięciu pedału sprzęgła łożysko oporowe pracuje max 10.5mm, natomiast skręciłem na wierzchu docisk z tarczą do koła zamochowego i po wciskaniu prasą hydrauliczną tarcza zwalnia się przy 13-14mm wciskając słoneczko. stara tarcza była zwykła pełna i tutaj pytanie czy w docisku typu słoneczko nie powinna znajdować  się 6ramienna tarcza ceramiczna? czy to może być problemem złego wysprzęglania tarczy?
    • Przez Nieznany1235
      Od jakiegoś czasu nie da się wyłączyć napędu przedniego w zetorze crystal 8045 wszesniej było wszytko dobrze co to może być? 
    • Przez Andrzej1983dkl
      Witam. Mam problem z zetorem 12145. Przy skręcaniu blokuje przednie koła. Obie zwolnice rozebrane- wszystko ok. Po odkręceniu wału napędowego problem znika. Jaka  może być przyczyna?
    • Przez Zetix
      Witam... mam pytanie Pacjent to zetor12011 deluxe rocznik 1980. Rozchodzi się o ten numer 8600060202465P6 i od czego jest ten numer? Możecie mi podpowiedzieć gdzie szukać tego w ciągniku ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.