Skocz do zawartości

Polecane posty

rolteem666    0

Witam

Mam problem z case 5130. jestem nowym właścicielem tego case od niedawna

ciągnik chodził bez zarzutów dwa dni temu przy pracy z beczkowozem po wywiezieniu trzech beczek zgasiłem go ,po 30 min zapaliłem go

z trudnością mi ruszył gdy zatrzymałem go i chciałem wycofać beczką pod szambo ciągnik nie odpowiada ani do tyłu ani do przodu zalałem olej do skrzyni jest pod max nie wiem co może być nie tak proszę o pomoc

Gość lucek279   
Gość lucek279

Może być wiele powodów np. tarczki w skrzyni, rewers. Ja miałem podobny problem zadzwoniłem po serwis posprawdzali ciśnienia i wzieli go do siebie na warsztat.

rolteem666    0

a jaka była przyczyna u cb w case jeśli można wiedzieć ??

Może być wiele powodów np. tarczki w skrzyni, rewers. Ja miałem podobny problem zadzwoniłem po serwis posprawdzali ciśnienia i wzieli go do siebie na warsztat.

a jaka była przyczyna u cb w case jeśli można wiedzieć ??

Wiadomość z agroFakt.pl

grego    218

Sprawdź najpierw elektrozawory czy działają czy w ogóle prąd do nich dochodzi, potem ciśnienia można mierzyć choć dziwne aby oba kosze jednocześnie padły no chyba że ciśnienie nie dochodzi do nich.

Kazik99    0

witam mam podobny problem z biegami jak rolteem666 po przejechaniu kilku kilometrów i po zmianie biegu z 3 na 4 znikły wszystkie biegi rewers nic nie działało do dopiero po chwili zaczeło wszystko działać jeśli ktoś wie co może być nie tak to proszę o pomoc jak naj szybciej puki jeszcze nie wyruszyłem w pole POZDRAWIAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się