Skocz do zawartości
rolmasz

Xenony do zetor 12145

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolmasz    6

Witam!

Chciałbym dowiedzieć się co myślicie o moim pomyśle.

Otóż chciałbym wymienić przednie reflektory dachowe na reflektory rajdowe (mniejsza o to jak wyglądają). Co ważne są one przystosowane do xenonu i własnie w tych reflektorach chciałbym zamontować żarówki xenonowe oczywiście razem z przetwornicami. Zastanawiam się nad reflektorami dalekosiężnym które będę używał tylko w polu. Na transport będę przełączał standardowym przełącznikiem na światła w masce.

Czy ktoś próbował już zamontować taki wynalazek i czy podczas pracy taniego zestawu z internetu nie będzie zakłócał sygnału radia fm które już mam zamontowane w traktorze.

Zdjęcia użytkownika Rastaman21V z portalu http://arura.pl

Bezpośredni link: http://arura.pl/opinie/zetor-9540-i-xenony

.20130313_204225.jpg20130313_210228.jpg

romek6340    203

A jaki był by koszt takiej zabawy? Bo wcale nie gorszy efekt (jak nie lepszy) będziesz miał jak wsadzisz dobre lampy robocze na diodach. Myślę, że koszty podobne a ile mniej roboty...

Wiadomość z agroFakt.pl

krychu    43

Potrzebna jest przetwornica do datkiego Xenona ŻARÓWKI BOSCH XENON BLUE H3 12V/55W ? Mam możliwość zakupu takich ksenów 10 szt 100 zł. Założył bym do ciągników. Nie wiem czy je brać.

Arek    113

Z opisu wynika, ze są to zwykłe żarówki h3 tyle, że z niebieską bańką.

iron    394

jak Arek pisze. nie ksenonu bez przetwornicy.a lepiej kupic ori używkę jak chinola.a może by tak żarówkę led w oprawie żarówki H1 założyć wiem że H4 świecą za***iście choć koszt duży w sumie ok.200-250 zl.czyli tyle co zarnik d2s osram. ale chyba najlepiej dobre szpery led założyć.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się