Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

mam proble z 85.14 silnik po remoncie kapitalnym tylko pompa i wtryski od poprzedniego silnika bo mi tulej sie rozkruszyla i cały silnik wymieniłem ale na tamtej pompie i wtryskach chodzil ladie a teraz w tym silniku strasznie kopci na bialo niebiesko duzo pali i ciezko

boku27    222

Albo rozrząd albo zapłon pompy paliwowej jeśli przy tych silnikach takowy jest.

Wiadomość z agroFakt.pl

AlaCapone    3666

Kolego napisz proszę coś więcej o zapłonie pompy paliwowej, bo szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o zapłonie w silniku o zapłonie samoczynnym, ale człowiek uczy się całe życie.

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

boku27    222

Nie wiem jak w twoim traktorze ale u mnie jak w Ursusach czy MTZ zmieniałem pompę to zawsze mechanik ustawiał punkt wtrysku tzn krecił kołem zamachowym szukając punktu wtrysku na 1 cylindrze od chłodnicy. Może to niefachowo określiłem to najwyżej niech ktoś mnie poprawi. Ewentualnie może źle masz ustawione koła na rozrządzie

AlaCapone    3666

Kolego napisz proszę coś więcej o zapłonie pompy paliwowej, bo szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o zapłonie w silniku o zapłonie samoczynnym, ale człowiek uczy się całe życie.

Zostałem dziś ostrzeżony przez moderatora "KRISTOFORn" za cytowanie poprzeniego posta!

Po pierwsze: Przeczytałem cały regulamin i nigdzie nie znalazłem w całym regulaminie punktu: "Pkt. 1.1 – cytowanie poprzedniego posta" a taką wiadomość otrzymałem w mailu.

Po drugie: na stronie:

http://www.agrofoto....g/#entry1259888

KRISTOFORn napisał:

Sprężyna ma tendencję do zawieszania się ? Niby w jaki sposób mają się zawieszać?

zgadnijcie jaki był poprzedni post:

kwadratowa rama jest wytrzymalsza niż okrągła, a resor dlatego że chętniej wraca do pozycji roboczej po trafieniu na przeszkode, a sprężyna ma tędencje do zawieszania się

dalej będę polecał Ci kvernelandy bo moim zdaniem lżej idą niż polskie

Czy zatem KRISTOFORn nie zacytował poprzedniego postu: "Sprężyna ma tendencję do zawieszania się ?"

Czy nie należy mu się ostrzeżenie!

Czyżby byli "równi" i "równiejsi"?

Jeżeli moderator dał Ci ostrzeżenie, to widać że się należało, dlaczego zaśmiecasz ten temat takimi postami? nie wiesz co to jest cytowanie poprzedniego posta, a chcesz dawać ostrzeżenie moderatorowi? +1 punkt ostrzeżeń za zaśmiecanie tematu, tj, pkt. 1.4 wg. taryfikatora i nie pisz że nie ma takiego punktu !!!! Taryfikator ostrzeżeń AgroFoto.pl 2013 - Ogólnie i szczegółowo o AgroFoto.pl - Agrofoto.pl Forum Rolnicze i Galeria Rolnicza

Edytowano przez MAT912

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się