Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
lolo32

Goliat plus 5200 vs Amazone 5600

Polecane posty

lolo32    0

Witam proszę o wasze propozycje odnoścnie + między nimi:)

I jeżeli ktoś korzysta z takiego goliata jaki ma prześwit??

maniek83    5

prześwit goliata z górnym zaczepem jest równy połowie średnicy koła z jakim kupisz minus ok. 10 cm, więc zależnie od tego z jakimi kołami wybierzesz będziesz wiedział jaki masz prześwit (w standardzie są tam koła 18,4x38"). Dolny zaczep wiadomo że idzie niżej i to on jest najniższym punktem. Porównywanie goliata z amazone nie do końca ma sens, bo to dwie różne półki, ale jak będziesz porównywał z proponowanym przez kolegę pilmetem to dokładnie przyjrzyj się wyposażeniu (zwłaszcza jeśli chodzi o elektronikę), bo tu różnice są duże.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Krystian1608
      Witam serdecznie, mam siewnik Amazone D7 3 m. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak ustawić go pod wysianie łubinu żółtego. Łubinu chcę zasiać ok. 180 kg na ha. Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuję  
    • Przez Konrad2510
      hej mam pytanie, mam możliwość zasiania sobie amazonka 12 rzedowa z gps, koleś mówił że sial qq a teraz sieje buraki.. Sial ktoś może takim siewnikiem buraki? nie za ciężkie ma sekcję i nie posieje za gleboko
    • Przez Thorod
      Sprzedam Agregat uprawowo siewny Amazone d7 super s. Duza skrzynia, po wymianie łożysk na oryginalne Amazone, sciezki i znaczniki powschodowe, drobny wysiew. Agregat po wymianie przednich tulej, na hydropaku, który jest nieuzywany od nowosci. Wiecej na priv(zdj). stan bdb
      Cena 9900zl

• Przez BercikFarm
      Witam 
      Jest toś posiadaczem amazon 600l ? 
      taki jak na zd ...
      Jak macie ustawioną śrubę , w tej tabeli co jest zaznaczona na biało ... ?

• Przez Konrad2510
      hej mam problem z pszenica dałem dawkę lancetu na 9.30ha dwa opakowania czyli dawkę z 10ha i mam pytanie owa pszenica troszkę zrobiła się blada i przystopowala czy jej to minie czy może za dużo środka proszę o porady

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.