Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lolo32

Goliat plus 5200 vs Amazone 5600

Polecane posty

lolo32    0

Witam proszę o wasze propozycje odnoścnie + między nimi:)

I jeżeli ktoś korzysta z takiego goliata jaki ma prześwit??

maniek83    5

prześwit goliata z górnym zaczepem jest równy połowie średnicy koła z jakim kupisz minus ok. 10 cm, więc zależnie od tego z jakimi kołami wybierzesz będziesz wiedział jaki masz prześwit (w standardzie są tam koła 18,4x38"). Dolny zaczep wiadomo że idzie niżej i to on jest najniższym punktem. Porównywanie goliata z amazone nie do końca ma sens, bo to dwie różne półki, ale jak będziesz porównywał z proponowanym przez kolegę pilmetem to dokładnie przyjrzyj się wyposażeniu (zwłaszcza jeśli chodzi o elektronikę), bo tu różnice są duże.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Thorod
      Witam, kupie nadstawkę s500 do amazone za-m 1500, może byc z plandeką. Zapraszam na priv.
    • Przez emtezecik
      Witam kolegow i kolezanki 
      Amazone Zam II 12-36 problem polega na zasuwach hydraulicznych silowniki jednokierunkowe i sprezyna . Sprezyna otwiera , silownik zamyka .lekko jest skorodowany na zasuwie i sprezyna sie przycina siejac 200 kg saletry na jednym talezu otwiera do konca a na drugim na 70 % bo sie zacina . Smarowalem . Naciagalem sprezyne i problem powraca . Gdzie znalezc silowniki dwukierunkowe i ewwntualnie od czego pasuja ? Szukam tez walka wom do amazone i ew zdjecie sprzegielka. Pomoze ktos ? Pozdro
    • Przez grzeskw75
      Witam Panowie, czy ktoś wie czy w siewniku amazone d9 jak na zdjęciu znaczniki podczas siewu składają się do pionu czy są lekko pochylone? Z góry dziękuję za odpowiedź 

• Przez pablo312
      Witam. Posiadam goliata czy podejdzie do niego łyżka podbierna z mocowaniami i tłokiem od Trolla 350? 
      Proszę o odpowiedzi.
      Czym się rożni Goliat od Trolla rożnice w wymiarach i budowie?

• Przez PrzemysawMatus
      Witam.
      Otóż mam problem, od pewnego czasu radio w zetorze zaczęło tracić zasięg pojawiały sie szumy, brak sygnału. Do rzeczy, w jaki sposób to radio zdemontować? Za żadne skarby nie moge go wyjąć z panelu, nie wiem w jakim miejscu jest zamocowane próbowałem przez otwór głośnika, ale nie ma dostępu. Mam nadzieję, ze sa osoby, które miały doczynienia z tym problemem. Pozdrawiam