AdeXZet

Wybór ładowacza

Polecane posty

AdeXZet    147

Witam szukam ładowacza do mojej proximy plus 90 i znalazłem używanego quicka q55 w dobrym stanie z 2010r. lecz był zamontowany na mf 3650 i obawiam się że będzie dużo roboty z przerobieniem mocowania. Znalazłem również fabrycznie nowy ładowacz mx t8s z 2009r. to ze jest fabrycznie nowy przemawia na jego korzyść. Zastanawiam się również na ładowaczem agrimet cx16 lecz nie znalazłem zbyt wielu opinii na jego temat. w grę wchodzi również zetoroski ładowacz, ale wiadomo co czeski a co quicke :D

Wiem że możecie pytać o ceny a wiec tak quicke 25000 do negocjacji, mx 23000, agrimet 14000 netto a zetoroski 25000.

Cenowo najkorzystniej wychodzi agrimet, ale chciałem was zapytać o opinie na ten temat.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    147

Meg5 szczerze powiem że nie zastanawiałem się nad tym ładowaczem (pewnie dla tego że nie znalazłem go na allegro ani na tablicy), prawda wygląda jak takie które oglądałem (chodzi mi głównie o przewody w ramie i brak tej "poprzeczki" nad maską przy kabinie jak to jest w np metal fach czy w hydramecie tur 16)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Witam szukam ładowacza do mojej proximy plus 90 i znalazłem używanego quicka q55 w dobrym stanie z 2010r. lecz był zamontowany na mf 3650 i obawiam się że będzie dużo roboty z przerobieniem mocowania. Znalazłem również fabrycznie nowy ładowacz mx t8s z 2009r. to ze jest fabrycznie nowy przemawia na jego korzyść. Zastanawiam się również na ładowaczem agrimet cx16 lecz nie znalazłem zbyt wielu opinii na jego temat. w grę wchodzi również zetoroski ładowacz, ale wiadomo co czeski a co quicke :D

Wiem że możecie pytać o ceny a wiec tak quicke 25000 do negocjacji, mx 23000, agrimet 14000 netto a zetoroski 25000.

Cenowo najkorzystniej wychodzi agrimet, ale chciałem was zapytać o opinie na ten temat.

 

Pozdrawiam

Jeżeli ten MX jest z Danexu to odradzam-nie podają że mocowania trzeba sobie dodatkowo zakupić :).Czy te 25 netto to cena na tego używanego Quicke czy nowego ?Do Agrimeta tak samo trzeba doliczyć mocowania.Ten Agrimet ma wysięgnik z Hydrametu (mocowania zresztą też tam zamawiane...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    147

Quicke jest używany(napisałem w pierwszym poście), a cena jest brutto. Co do tych mocowań to nie wiedziałem, a mx tak jest z danexu. Czyli z twojej wypowiedzi można wywnioskować żeby zastanawiać się nad quicke i trac lift tak? I że agrimet to to samo co hydramet mam rację?

Głownie chodzi mi aby trochę taniej kupić ładowacz niż za nowego trac lift-a (25000zł) ale za quicka czy mx mógłbym dać taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ten Quicke będzie przecież przybogaty do Proximy...spróbuj poszukać MX-a w dobrej cenie (ponoć możliwe).Z zachodnich jeszcze Stoll jest i cokolwiek tańszy od Quicke.Aha-jest jeszcze Sigma.Z wypowiedzi człowieka z Agrimetu wynika że właśnie tak-w sumie jest to Hydramet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    147

Dziękuje jaro możliwe że masz racje że quicke będzie za duży a i tak trzeba by było przerabiać mocowania, ja sam pisałem e-maila do agrimetu jakieś 2 tyg temu i do dziś nie otrzymałem odpowiedzi, po takiej akcji można się dowiedzieć jaki maja kontakt z klientem, dziś uważniej czytałem te ogłoszenie o mx z danexu i jest tam napisane ze trzeba sobie domówić mocowania. Ładowacza będę szukał dalej narazie nie jest to takie pilne (montaż prawdopodobnie dopiero jak wybije 300 mth lub gdy sprzedam stary ciagnik z turem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e2visionamd    18

może się podczepie do tematu nie wiem co wybrać stoll fz60 czy mx t412.. za stollem przemawia wysokość podnoszenia natomiast w mx-ie jak dla mnie lepiej się steruje flex pilotem tylko nie wiem czy to moje odczucie czy kto już miał przyjemność sterowania nim? kto użytkowników wypowie się na temat podpinania ramion mx lub stollu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetorek7441ursusc330
      Witam, przymierzamy się z bratem do zakupu nowego traktora, traktor ma być prawie jak pomocniczy tzn, mamy już nowego john deere 5070M i c-330 ale składamy wniosek na PROW na kolejny z ładowaczem, rozważaliśmy opcje ładowarki ale traktor się bardziej przyda i można powiedzieć w tych samych pieniądzach. tak więc szukamy czegoś do 120 tyś brutto. Ps. rozważałem opcję nh t4.55 co sądzicie?
    • Przez Jonek132
      Witam Koledzy. Zamierzam kupić ciągnik do tura któryś z tych dwóch i potrzebuje porady, który nadaje się bardziej. Pracował by tylko z ładowaczem i przyczepami do bel.
      Interesuje mnie ich awaryjnosc, który jest łatwiejszy w obsłudze codziennej, który ma lepsza przyczepność i zwrotnosc?
       
    • Przez tomaszek-c360-3p
      Witam, mam pytanie, mianowicie jak można w inny sposób podłączyć ładowacz czołowy do renault 103-54 bo mam podpięty pod tylnie gniazda wyjście i powrót z ładowacza a trzeci wąż powrót do skrzynii (rozdzielacz przy ładowaczy na joystik na 3 węże) a potrzebne są mi dodatkowe gniazda. Mozna podpiąc rozdzielacz prosto do pompy a powrót dać do rozdzielacza ciągnika a trzeci wąż zostawić jak jest (powrót prosto do skrzyni) ? nic się nie stanie z rozdzielaczem tura lub ciągnika?
      I jaki pług obrotowy wybrać na ciężkie i gliniaste ziemie? uciągnie 4 skiby obrót?
    • Przez piott308
      Witam kupiłem ładowacz czołowy fendta do mojego ciągnika ( fendt 308 lsa ) i nie wiem jak się podłączyć pod hydraulike żeby było dobrze .Najlepszym rozwiązaniem według mnie było by zamontowanie dodatkowego rozdzielacza ponieważ dużo ciągnik będzie pracował z turem i z tyłu często jest podłącznoa maszyna z hydrauliką więc nie chce mi się skakać i przekręcać zaworów.Tylko jaki rozdzielacz zakupić i jak go zamontować?
    • Przez wojtek161
      pomocy w wyborze ładowacza do mtz 82 co myślicie o tym
       
      http://tablica.pl/oferta/nowy-ladowacz-czolowy-tur-5-euroramka-zetor-mtz-belarus-i-inne-CID757-ID4kPDT.html#bac7caf4fc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj