Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piott308

montaż ładowacza do fendt 308 lsa

Polecane posty

piott308    0

Witam kupiłem ładowacz czołowy fendta do mojego ciągnika ( fendt 308 lsa ) i nie wiem jak się podłączyć pod hydraulike żeby było dobrze .Najlepszym rozwiązaniem według mnie było by zamontowanie dodatkowego rozdzielacza ponieważ dużo ciągnik będzie pracował z turem i z tyłu często jest podłącznoa maszyna z hydrauliką więc nie chce mi się skakać i przekręcać zaworów.Tylko jaki rozdzielacz zakupić i jak go zamontować?

pedro2    601

Jeśli już masz kupować to nie żałuj kasy i weź joystik, drożej wyjdzie, ale praca znacznie przyjemniejsza...

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

tomgli    3

Podłącz pod dźwignię krzyżową tą fendtowską jak masz wyjście gniazd tych oryginalnych plus zawory kulowe, żeby zamknąć jak masz coś z tyłu podpiete.

Linki nie będą ci zimą zamarzac

:

Wiadomość z agroFakt.pl

piott308    0

zakupiłem rozdzielacz dwusekcyjny z dzojstikiem i teraz jak go podłącznyć pod które wejścia

post-53488-0-00097900-1394647636_thumb.jpg

piott308    0

podpiołem tego tura kupiłem rozdzielacz na dzojstik a teraz mam problem ponieważ jest słaby docisk i tur opada pod obciążeniem w czym może tkwić problem?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Konrad156
      Witam mam fendta 310 z 92r i nie ma on radia a nwm jakie bedzie pasować do niego bo jak patrzyłem  w sklepie to żadne nie ma takiego wejścia . Liczę na pomoc
    • Przez Kierownik
      Ok. Co byscie wybrali? Kto użytkuje jeden z tych modeli? JD interesuje mnie z autopowr. Jakie są plusy i minusy jednego i drugiego? Nie miałby to byc ciągnik główny, ale dobrze zeby z 4 skibowym polatał jak i z jakims agregatem uprawowo siewnym.
    • Przez damian315
      Gdzie znajdę wlew oleju silnikowego w ciągniku Fendt farmer 308 lsa 96r. ? 
    • Przez kaamil12
      Kto posiada Fendta 5220 Laverde rev225 albo MF z komputerem  agritronic ? Mam Laverde z agritronic i jest z nim problem bo pokazuje błąd c12 i nie widać  ustawień   dodam że raz jest ok a za chwile wyświetla c12 czasem wystarczy że kombajn z obrotów zejdzie i wraca do normy a czasem brak zgasić i uruchomić na nowo podobno błąd oznacza wewnętrzne uszkodzenie komputera tylko czemu raz działa przez 3 dni nic nie wyskoczy a jak go jeb***  to co 15min wywala miał ktoś taki przypadek?? 
    • Przez Mikua
      Cześć, 
      w jaki sposób zamontować pierścienie olejowe?
      oglądałem 2 filmy na YT i na każdym olejowe są inaczej założone,chodzi o te dolne co sa pod tymi co maja te półokrągłe wcięcia 
      przykład: 

a tu sa inaczej 

Ktory mozntaż jest poprawny? cze nie ma to znaczenia?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.