Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam wszystkich serdecznie. Ma taki problem mianowicie mam MF 86 z silnikiem Perkinsa 4 w poprzednie żniwa pękł wał. Zrobiliśmy kapitalny remont silnika dosłownie wszystko. Odpaliliśmy silnik wszystko było ok ciśnienie oleju 4/5 na zimnym silniku gdy silnik popracuje jakiś 20 min na pełnym gazie ciśnienie spada do 2/1. Może ktoś się spotkał z takim problemem. Z góry Wielkie Dzięki Pozdrawiam. :) Dodam jeszcze silnik jest starym modelem Perkinsa 4 sory nie znam modelu. Do silnika wlałem Olej Lotos Turdus

Edytowane przez MyszaXD
Gość Profil usunięty
Opublikowano

jeśli podczas remontu zrobiliście '' dosłownie wszystko " , zostały sprawdzone wszystkie elementy smarowane pod ciśnieniem (na których mógłby wystąpić jego spadek ) i ciśnienie na zimnym mieści się w normie ;) ... to zwykle główną podejrzaną jest pompa oleju

w 4 Perkinsa masz pewnie pompę wbudowaną w jednostkę wyważającą - może być problem z dostępnością lub doborem zamiennika

Opublikowano

" to zwykle główną podejrzaną jest pompa oleju w 4 Perkinsa masz pewnie pompę wbudowaną w jednostkę wyważającą" Jeżeli mógłbyś wyjaśnić mi to bardziej to bym był bardzo wdzięczny. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Harnas16
      Jaki zalać olej do silnika Renault 110-54 1997 rok :)
    • Przez Darek_d12
      Witam, czy ktoś wie gdzie może znajdować się odma silnika w deutz fahr Agrofarm 430 profiline.
    • Przez daktobik123
      Witam szanowne grono. Panowie Ursus c-360 wyszła mi korba bokiem myślałem o zakupie silnika po regeneracji ale wpadł mi w ręce silnik Perkinsa z agregatu wojskowego . Mam pytanie czy w miejsce orginalnego silnika mozna wlożyc silnik 3p ? czy bedzie on pasował na mocowania ? Czytałem że pomiędzy skrzynią a silnikiem trzeba włożyć jakiś dystans. może ktoś z Was robił taki przeszczep i podzielił by się informacjami na ten temat.
    • Przez Tomi35
      Witam panowie mam problem z cisnieniem oleju w silniku mwm renia 103-54 mianowicie przed remonten cisnienie na rozgrzanym silniku spadlo do zera teraz gdy silnik jest po remoncie ciśnienie też spada do 0.7 w Tym że tak całą gura nowa wał po szlifie pompa olejowa nowa zaworki przy filarze olejowym do regulacji ciśnienia  też i nadal bardzo słabe ciśnienie co za przyczyna może być 
       
    • Przez AchimR
      Wielu z Was posiada te ciągniki, ale wiemy, że niektórym przeszkadza głośna i metaliczna praca silnika. Jeżeli ktoś Wam powiedział, że tak musi być, to zapraszam do obejrzenia filmu.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v