Obciążenie Valtry N92
-
Podobna zawartość
-
Przez Gość Profil usunięty
Witam ! Jaki najszerszy rozmiar opon w valtrze a 92 można było by wziąć aby mieścił się bez problemu w bruździe przy orce ? Jest dużo podmokłych łąk więc szerokie opony były by najlepsze . Mamy zamiar kupić ten traktor więc prosiłbym o szybką odpowiedź .
Sorki jeśli podobny temat już był ale nie mam czasu szukać .
-
Przez Piotrass
Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
-
Przez madas_szab
Od pierwszych zakupów maszyn z funduszy i nie tylko mineło już kilka lat, niektórzy kupują nadal.
Jak po tych kilku latach sprawują sie wasze traktorki ?jesteście zadowoleni ? czy drugi raz wybrali byście Valtrę.?
Osobiście dodam że użytkuje 2 Valtry i moje uczucia co tych maszyn są mieszane
-
Przez BukeR
Witam.
Włąsnie ustawiłęm zegarek, instrukcja wprowadzała mnie w błąd, bo dzwignie od długich trzeba było pociągnąć 3 razy nie 2, ale nie o tym mowa. Przyglądając dalej instrukcje wyczytałem, że w górnej części wyświetlacza możę być wyświetlona informacja o obciążeniu silnika. Wie ktoś jak to ustrojstwo włączyć?
-
Przez norbitoja
Nigdzie nie mogę znaleźć na tym forum, jakie jest spalanie Valtry? Niech wypowiedzą się tu posiadacze wszystkich Valtr. Napiszecie, rocznik, przebieg, jakie awarie były, moc oraz spalanie z waszą maszyną ...itp.
Z góry bardzo dziękuje komentującym!
-

Rekomendowane odpowiedzi
Płyty betonowe na utwardzenie podwórka oraz szamba betonowe
Rauch Mds 901 & Ursus C-360
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się