Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BukeR

Infocenter obciazenie silnika - Agrotron K420

Polecane posty

BukeR    9

Witam.

Włąsnie ustawiłęm zegarek, instrukcja wprowadzała mnie w błąd, bo dzwignie od długich trzeba było pociągnąć 3 razy nie 2, ale nie o tym mowa. Przyglądając dalej instrukcje wyczytałem, że w górnej części wyświetlacza możę być wyświetlona informacja o obciążeniu silnika. Wie ktoś jak to ustrojstwo włączyć?

Evolving agriculture - Dutz Fahr

Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Piotrek1985    4

kolego aby pokazywał ci obciążenie silnika, to musi ci włączyć tą opcję serwis. Tylko w wersji profiline można włączyć ręcznie z pulpitu.

No i przy każdym odłaczeniu klemy od akumulatora to się resetuje i trzeba znów uaktywnić

Bartek01    1

o tego nawet nie wiedziałem, a jak wyłącze prąd włącznikiem to tez zniknie ? bo np zapisane stacja radia giną..

Wiadomość z agroFakt.pl

BukeR    9
Napisano (edytowany)

No to dziwne, bo ja nie mam instrukcji do ProfiLine tylko do zwykłej wersji, a jest w niej opisana taka funkcja przy procedurze kalibracji kół i jest napisane, że da się to samemu włączyć, szkoda, że dokładnie nie opisali jak chodzic po menu.

Edytowano przez BukeR

Piotrek1985    4

jak cos kolego , to jeszcze sprawdze na 100% jak to jest z tym infocenter

bo ja mam profiline i mam wszystko w podlokietniku

a uciebie to musze sprawdzic

deutzboy    45

Ej a u was w k420 tez zegarek się resetuje po wyłączeniu masy?

Pozdrawiam

BukeR    9

jak cos kolego , to jeszcze sprawdze na 100% jak to jest z tym infocenter

Byłbym wdzięczny.

A zegarek resetuje się po odłączeniu zasilania.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piotrek6911
      Witam wszystkich,mam małe pytanko na temat DF Agrotrona k100 lub k410 chciał bym sie dowiedziec ile one mniej wiecej pala w ciezkich i lzejszych pracach oraz ktorego lepiej wybrac k100 czy k410 a moze k420.Z niecierpliwoscia czekam na wasze odpowiedzi.
    • Przez Daniel43
      Witam. Mam problem ze swoim agrotronem konkretnie z przednim napędem. Chodzi o to, że jak ma lekko (śnieg, błoto) działa dobrze, ale na twardym podłożu przód nie kręci tylko sam tył tak jak by chciał ale nie może. Nie wiem czy coś z prądem, hydrauliką czy czymś innym?? A i również blokada nie załącza na wszystkie 4 koła. Proszę o pomoc.
    • Przez faofar
      Witam mam takie pytanko na jak długo podłancza sie kabel do podgrzewanie bloku??W instrukcji tego nie znalazłem.
      .Ciągnik ma 1000mth ,niby skandynaw a od -5 jest juz problem .Aku ma rok czasu wiec nowy.
    • Przez Marcin007
      witam
      posiadam deutz fahr agrotron 135 mk3. Mój problem polega na tym że w wycieraczce tylnej cały czas jest prąd i gdybym jej nie rozłączył cały czas by chodziła. Wtyki, kostki bezpieczniki sprawdzone. Moim drugim problemem są przednie reflektory a mianowicie nie działają , po wyjęciu przełącznika stwierdziłem że nie dochodzi do niego prąd . Może spotkał się ktoś z was z takim problemem lub wie o co chodzi ? Czego to może być wina ?

Pozdrawiam
    • Przez makos2
      Witam posiadam problem związany z ciągnikiem Deutz Fahr Agroton 150. Mianowicie co jakiś czas wyskakuje mi błąd EB który uniemożliwia mi dalszą jazdę ciągnikiem, muszę go zgasić a następnie odpalić aby móc znów jechać. Z tego co wiem błąd EB dotyczy czujnika położenia sprzęgła. Zakupiłem nowy czujnik oraz go zamontowałem lecz błąd nie ustał. Sprawdziłem okablowanie i wszystko jest w porządku - przynajmniej tak mi się zdaję . A więc moje pytanie jest takie, w czym może być problem ? Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.