Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Najszersze opony do Valtry A92

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam ! Jaki najszerszy rozmiar opon w valtrze a 92 można było by wziąć aby mieścił się bez problemu w bruździe przy orce ? Jest dużo podmokłych łąk więc szerokie opony były by najlepsze . Mamy zamiar kupić ten traktor więc prosiłbym o szybką odpowiedź .

Sorki jeśli podobny temat już był ale nie mam czasu szukać .

Edytowano przez SZYMANOX

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki wielkie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez julka310
      Dzien dobry.
      Mam pewien problem, ponieważ moj tata szuka metalowej obreczy do ciagnika case 4230 opona o wymiarach 360/70 r24 przeszukalam wszystkie strony ktore znam i nie moge tego znaleść. Gdyby ktoś byl by taki miły i mi troche pomógł to bardzo ważne. konkretnie i w skrucie szukam tego srodka metalowego  z opony ona musi miec po 8 dziurek. dziekuje
    • Przez restrukturyzacja2016
      Hej, ciągnik (MF 3060) pilnie potrzebuje wymiany ogumienia. Wiem, że był już takie tematy, ale ten będzie wyjątkowy.
      Stwierdziłem, że felgi - zarówno na przodzie jak i na tyle - są większe niż oryginalne. 
      Mowa jest o R38 z tyłu oraz R28 z przodu.
      Nie wiem, dlaczego są one inne niż powinny być, ale pytanie brzmi :
      Jakie ogumienie mogę zakupić? Nie ukrywam, że chciałbym coś szerszego niż mam.
      W chwili obecnej są 15.5 R38 z tyłu i 320/70 R28 z przodu. Wiem, że oryginalne powinny mieć numery 18.4-30 oraz 12.4-24.
      Czy mam szukać takie jak pasują na moje felgi? Czy może takie jak pisze na stronie, że powinny w nim być. Jakie ma to znaczenie? W jakich cenach będzie coś z "środkowej półki"? Na przód przydałyby się jakieś konkretniejsze, bo będą musiały znosić ciężary dźwigane turem. Oczywiście, wystarczą diagonalne.
    • Przez vailus
      Witam. Chciałem się dowiedzieć czy opony 195/75 r16 C będą pasować na felgi do c360? Prawdopodobnie będę w stanie sobie załatwić takie za darmo z wydartym lekko mocniej bieżnikiem po bokach (przypadłość jednej z marek busow) i chciałem się dowiedzieć czy da radę je założyć i czy będą pasowały. Ciągnik i tak śmiga głównie w pracach lekkich i na łące więc nie potrzebuje oryginalnych.
    • Przez kubaursus3p
      Czy opony 18.4/34 będą się zgrywać z przodem. przód 12.4/24 tył aktualnie 16.9/34
    • Przez Carbo234
      Zakupiłem Ciągnik Fiatagri 82 94 Mam na nim opony 600/65/34 czy na tą samą felgę wejdą 480/70/34?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.