Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
aster453

Unia DF 1,2 V problem z rolką

Polecane posty

aster453    24

Jako że już po sezonie nie wzywałem serwisu jednak być może uda mi się z Waszą pomocą rozwiązać problem. Otóż rolki kore znajdują się na klapie otwierającej czasem przeskakują na dolnym trybie tym przy hakach zamykających się co może być przyczyną ?

Wiem że u góry znajdują się dwie sprężyny którymi można regulować docisk jednak próbowałem i w jedna i w druga stronę kręcić i niestety nadal przeskakują

aster453    24

Chodzi mi o rolki które chodzą po trybach nie o rygiel zamykający. Rolki przeskakują po trybach a miejsce w którym to się dziej to właśnie obok rygla zamykającego

Wiadomość z agroFakt.pl

KAROL4    3

W pażdzierniku nie bardzo masz chyba gdzie sprawdzić czy coś tam pomoże a czytam ,ze z już po gwarancji-więc

1 nie czytałeś jakie mam o nich zdanie- przed kupnem -w których opisywałem co to za ch*j...two ,badziewie , itp

2 Stojac za prasa sprawdz na zębatkach (u góry w klapie,czy łancuch siedzi w odpowiednich nacięciach)-jak nie to popraw by był prawidłowo (nie skoszony).Jak siedzi dobrze to proponuję lekko uchylć klapę i obracać kluczem do odblokowywania podbieracza (delikatnie ,bo spieprz..sz gwint w tym sprzęgiełku ) tak ze dwa razy i przyglądać się ,czy dobrze trafia łańcuch w swoje miejsca w zębatce.

3 jak nie trafia ,to pewnie z któregoś boku w łańcuchu brakuje ogniwa ,aaaallbo zębatka jest nie symetrycznie zamontowana.(klapy żle montowali, to łancucha nie mogą?!)(Po zmianie klapy u mnie nadal wali na górę)

4 cuda tych prasach się dzieją -nic nie poradzę -ale pytaj dale ;) j ( Sprawdz łańcuchy napędzające czy z któregoś boku nie za bardzo jadą po zębatkach)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez gorski
      witam jestem zainteresowany opiniami na temat prasy DF 120. 1, 8 V jest to nowy produkt famarolu prasa posiada element łańcucha w tylnej klapie .Proszę o jak najszybsze odpowiedzi bo w przyszłym tygodniu jadę zamawiac ( prasa będzie pracować tylko w słomie ) pzd. Gorski
    • Przez valtran111
      piszczie wszystko co wiecie o tych kosiarkach szczególnie oipinie i ceny?
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez mmzz23
      Witam,
      Mam problem z moją prasą Famarol DF 1.8 v. Usterka dotyczy zmiany ilości owinięć siatką. Na najwyższym położeniu prasa powinna owiną belkę 3,5 raza natomiast owija ją może nawet nie 1,5 raza. Czego może dotyczyć problem? Może jakaś regulacja. Ktoś przerabiał już ten problem? Nie mogę jeszcze w niej znaleźć korka którym móglbym wlać nowy olej do przekładni jeśli ktoś się orientuje. Prasa z 2010 roku.
    • Przez zetorteam1516
      http://olx.pl/oferta/brona-talerzowa-talerzowka-bomet-2-7-nie-unia-akpil-strumykjak-nowa-CID757-ID9kZnX.html

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-zawieszany-jugoslowianski-nie-jar-met-krukowiak-10-m-CID757-ID9y1S3.html