Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
domel27

df agrotron 4.95tt podnośnik

Polecane posty

WHATEVER

domel27    1

witam. mam problem z podnośnikiem w df agrotron 4.95tt mianowicie podnisłem agregat uprawowo siewny i wszystko sie zablokowało nie chce ani opuścić ani nic nie działaja tez przyciski na błotnikach w kabinie świeci sie pomarańczowa lampka przy przycisku sterowania podnośnikiem.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na początek podłącz na odwrót przełączniki na błotnku i spróbuj opuścić, jeśli się da to będzie wszystko jasne.

Pozdrawiam.

domel27    1

ale kolego ja nie moge nawet nic zrobic w kabiniei opuścic ani podniesc a wiec to nie zalezy chyba od przycisków na błotnikach

Wiadomość z agroFakt.pl

coffey23    16

zależy bo jak się któryś zwarł to centralka się zawiesza jak nie pomoże odłączenie to bedziesz miał wydatki

domel27    1

miałeś kolego racje zwarcie robił jeden z przycisków na błotniku i obyło się bez wiekszych kosztów :)

domel27    1

orientuje się ktoś ile może kosztować ten przycisk na błotniku od podnośnika????????????????????????

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie, tam jest inne gniazdo do kostki.

Będziesz musiał uszykować stówke lub dwie ;)

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez nikt933
      Mam zamiar pozmieniac wszystkie oleje w moim ciagniku. Czy ktos moze mi powiedziec jakiej firmy mam kupic? Kolega zaproponawał mi do silnika: Mobil Delvac HP 15W/40, a do skrzyni Agrol- U.
      Czekam na inne propozycje.
    • Przez Agronom16
      Witam. od niedawna posiadam DF Agrotrona 85 mk3. i tak naprawde niewiele o nim wiem gdyż jest to ciągnik używany i nie mam instrukcji do niego
      Chciałbym poznać wasze opinie o serii mk3. z góry dzięki
    • Przez Grzesiek11
      Jak sadzicie? Czy Agrotron 150 da sobie rade z 5-skibowym pługiem (zawieszanym),o odkładnicach xxl oczywiście.
      Nie mam ciężkich ziemi (no moze z 8 ha) a reszta to średniej klasy,
      Mam teraz 1224 i 4 skibowym vogel-nott em na ciezkich nawet daje rade.
    • Przez Piotrek6911
      Witam wszystkich,mam małe pytanko na temat DF Agrotrona k100 lub k410 chciał bym sie dowiedziec ile one mniej wiecej pala w ciezkich i lzejszych pracach oraz ktorego lepiej wybrac k100 czy k410 a moze k420.Z niecierpliwoscia czekam na wasze odpowiedzi.