Skocz do zawartości
Jelonek6920

Kverneland Accord Sacompactor

Polecane posty

Jelonek6920    0

Witam. Zakupiłem siewnik Kverneland Accord Sacompactor i chciałbym sie dowiedzieć od kogos kto ma taki siewnik lub zna sie na nich jak ustawic go pod rzepak i mniej wiecej zboża? Jak zrobic próbę kreconą? z góry dzieki :P

Cooler2010    5

Powinieneś mieć tabele wysiewu na skrzyni zasypowej. A próba kręcona to zdejmujesz napęd z aparatu wysiewającego, zakładasz specjalną korbke, od dołu zdejmujesz rurę co powietrze idzie z dmuchawy, podstawiasz wiaderko lub worek i kręcisz (u mnie 85 obrotów).

Jelonek6920    0

No ok to jakos wykminiłem tylko bardziej chodziło mi o to jak go ustawic pod siew rzepaku bo tam są koła zębate i ponoc tą czerwoną zębatke się przestawia na sianie rzepaku...można by było jakos precyzyjnie to opisac i pomóc...był bym wdzieczny :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pokorskip
      Witam,

Sprzedam pług 7-skibowy Kverneland PG 100 w bardzo dobrym stanie technicznym.

Wszelkich informacji udzielam telefonicznie 725-912-916

http://olx.pl/oferta/kverneland-pg100-7-skibowy-CID757-IDbJ7db.html

Pozdrawiam
    • Przez BIZONURSUS
      witam poszukuje starego pługa kverneland może być nawet konny kverneland jeżeli ktoś taki posiada i chciałby sprzedać prosze niech się odezwie jest to dlamnie bardzo ważne
    • Przez deutzdx605
      Witam. 
      Na wiosnę planuje kupić nową prasę zmiennokomorową. Jak na razie zainteresowała mnie prasa Kverneland 6716, może ktoś ma taką prasę i mógłby coś o niej napisać, jak się sprawuje? jak ze zbijaniem beli i awaryjnością? a może odradzacie mi jej kupno i co kupić zamiast niej?
      Pozdrawiam
    • Przez matijas67
      Witam!
      Mam do Was pytanie odnośnie pługu 4 skibowego Kverneland LD100
      A mianowicie jak jade drogą to pług przekręca sie na bok jakby sie sam obracal 
      co to moze byc za przyczyna ??
      Prosze o jak naszybsza podpowiedz
    • Przez MrZgredy
      Witam jak myślicie waszym zdaniem który zestaw byłby lepszy do ciągnika 110km w bliższym czasie będzie możliwe że czipowany  :rolleyes:  Zastanawiamy się nad kupnem takiego zestawu jak  Kverneland NGM + Accord DA-S lub AMAZONE AD302 KE302 . Obydwa zestawy na redlicach talerzowych . Trochę ta dmuchawa w Kverku nas przeraża ale z tego co słyszałem to bardzo dokładne siewniki . Czekam i liczę na jakieś rady z waszej strony