mtz55

jd 3350 agregat 4.8m czy da rade?

Polecane posty

mtz55    75

Witam czy jd 3350 podoła z agregatem 4.8m na wysokiej stopie z dwoma walkami doprawiajacymi. Ziemia klasy 4-6.

Edytowano przez mtz55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

bez jaj on ma 75 km przy tylu to 3,6m będzie miał co targać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

nawet jeżeli choć według neta 75 to i tak wystarczy 3,6m ja kupiłem 3,6 na 80km zetora i ma co targać a przy takiej zabawce trzeba trochę prędkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoLLand    13

Ten John powinien ogarnąć ten agergat. Wszak te modele słyną ze swej mocy. Ten model ma tak jak kolega pisze 103 KM. Nie mniej jednak wolałbym mniejszy agregat a szybciej popylać bo to zawsze jest równiej i traktor tak nie dostaje po d*pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deny90    0

Mam belarusa 952 z 2010 i pod agregatem 4,50m daje rade wiec mysle ze john spokojnie da rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Górnik tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Pociagnie a na koncu pola wypluje tloki. Jeden znajomi pronarem 82tsa ciaga 3.6 i ma ciezko, drugi 1025 4.2 i jest ok. Ja mam 4.2 przy forterze 110km i na 3klasie brakuje troche km. Nie chodzi o to zeby uciagnal w zolwim tempie, najlepsze efekty sa przy predkosci10km/h.


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam8550    15

kolego deny90 jaką prędkość osiągasz i na jakiej głębokości, u mnie chodzi landini 8550 z Lechem 3.3m i w żadnym wypadku nie powiem że ma lekko a jeszcze druga sprawa to stabilność 4.8m swoje waży. Niech jeszcze wpadnie na mokrzejszy kawałek wtedy nie trzeba mówić co się stanie 3,6 max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez Radzio86
      Witam. 
      Drodzy forumowicze, powiedzcie mi proszę czy Zetor 7211 bez przedniego napędu poradzi sobie z pługiem zagonowym Kverneland 3 skibowym  16 calowym ? Ziemia mieszana - od ciężkiej gliny po piaski.
      Jestem też ciekawy jak duży pług obrotowy może poradzić taki ciągnik ? 
       
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez DamianJarka
      Witam. 
      Ostatnio w Fendtcie wyskoczył mi błąd i kod usterki to 1.2.01 patrzę w instrukcje obsługi i przyczyna to-,,Wejście akumulatora, napięcie akumulatora poza żądanym zakresem" sposób usunięcia wezwać serwis. 
      Co ja mam teraz zrobić? Oco wgl w tym chodzi bo nie rozumiem tej przyczyny 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj