Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michal9393

Turbinka do zetorka 3011

Polecane posty

michal9393    1

Dźiś naszła mnie pewna myśl tylko nie wiem czy to coś da i czy turboi bd ok, bo może miał bym turbinke z audi 80 16td i tam jest 80km i czy wystarczyła by taka turbinka do zetorka 3011 z 62 roku??

PiotrekNHts    14

taka turbinka pomogła by ci jedynie pewnie w większym spalaniu i może był by ładniejszy dźwięk i nic tak po za tym

kris14    259

Oprócz turbo trzeba by zmienić ustawienia pompy wtryskowej i zmienić wtryskiwacze na wydajniejsze, zależnie od oczekiwanego efektu.

Wiadomość z agroFakt.pl

michal9393    1

czyli od czego by to te wtryski musiały być??, stare mi leją i pompe też mam do regeneracji tak ze tylko turbo by trzeba było tylko od czego??

Michufarmer    21

Kolejny temat o "wsadzeniu" turbiny do ciągnika. Lepiej wyjdzie jak kupisz mocniejszy ciągnik. Do tego co masz kup turbo, przerób kolektor wydechowy i dolotowy, przestawić pompę (może się okazać, że będzie jej potrzebna regeneracja) dopasuj wydajniejsze wtryski i pytanie czy sprzęgło przeniesie większy moment obrotowy.

michal9393    1

moim zdaniem ten ciągniczek się nadaje, a po drugie to wszystko już mam do regeneracji;/, wtryski leją, pompa rozregulowana i się przywiesza;/, sprzęgło nie dawno nowe a kolektor itp to drobnostki, nie wiem co w tym jest ,że jak ktoś napisze nowy temat to znajdują się zaraz w koło Ci którym się nie podobają pomysły innych;/, nie mam kasy na ciągnik a i mam mało pola niekiedy przydało by się te 10-15 km więcej.

Michufarmer    21

To nie jest kwestia, że komuś się nie podoba, tylko o uzmysłowienie czy się to opłaca :)

Wydasz kasę na turbo przeróbki itp i pytanie czy uzyskasz te oczekiwane 10 - 15 KM.

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rafal0
      Jaką polecacie kosiarke do ursusa c-330m
    • Przez michal9393
      Witam chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy końcówki zakupić do tego zetorka, bo leją i na ile je ustawic???
    • Przez ZETOR301135
      Witam
      Mam problem ze skrzynią biegów w zetorze 3011, to znaczy na 4 biegu coś stuka a piąty bieg wyskakuje w czasie jazdy.
      Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
      Pozdrawiam :rolleyes:
    • Przez Klaku
      Cześć poszukuje nazwy modelu jakiegoś pługa 3 skibowego obrotowego mechanicznie. Pług ten musi być nie wielki i lekki.
      Pozdrawiam.
    • Przez whonerettive1991
      Dzień dobry,
      Mam możliwość zakupu zetora 3011 - na małą działkę.
      Chcę się dowiedzieć jak wygląda dostęp do części. Zwłaszcza, które są problematyczne lub bardzo drogie w zakupie (wiadomo że np. nowy wał kosztuje...)
      Drugą sprawą są jego wady:
      - blok był pęknięty - trochę powyżej pompy
      - długo stał nieużywany, sporo na dworze.
      - stał bez wody
      - ma koszmarny luz na przekładni kierowniczej
      - zakleszczał się czasem 1 bieg
      Jak oceniacie te wady i czy koszty ich naprawy są duże? Traktor kosztuje ok. cztery tysiące.
      Na co szczególnie trzeba zwrócić uwagę przy powtórnym oglądaniu traktora ?
      Z góry dziękuję,
      Pozdrawiam