Skocz do zawartości

Polecane posty

evento82    0

Witam mam takie pytanko. Znalazłem prasę JD 410 brakuje jej dwóch pasów i mam pytanko czy drogie są takie pasy i czy trudno je załozyc? No i wogóle jeśli ktos ma jakieś doświadczenie z ta prasą piszcie swoje opinie.

Thomas2135    1188

Kupiłeś już to "cudo" czy zamierzasz kupić. Osobiście wolałbym dołożyć i kupić 545 lub 550. Co do pasów, to widziałem, że wychodziły z różną liczbą pasów, tj popularne z 6 pasami lub 2 szerokie i 2 wąskie. Które pasy są w tej 410? Pasy kupić możesz tutaj http://mlt.pl/pasy-do-pras-rolujpcych-rolnictwo-78.html Typowy pas dla JD kosztuje w granicach 130zł za oryginał i 110 zł za zamiennik.

Co do założenia pasów to patrzysz jak założona jest reszta i tyle. Do połączenia pasów musisz mieć oczywiście złączki. Podstawowe ms 25 kosztują w granicach 50zł na 1 pas.

evento82    0

Nie kupiłem jesxcze dopiero sie zastanawiam i zbieram opinie. W tej konkretnej są 4 pasy dwa szerokie i dwa wąskie.

Wiadomość z agroFakt.pl

hawaj123    0

A czy korzysta ktoś z jd 410 ? chodzi mi głównie o problem z wyrzucaniem balota trawy, nie chce wyleciec i nie idzie go wyciągnąć jak jest wylaczona. Czy ma ktoś taki problem czy jestem wyjątkiem? Jaka może być tego przyczyna ? Słoma wylatuje normalnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się