ziutek92

hamulce dwuobwodowe

Polecane posty

ziutek92    3

witam potrzebuje aby ktos z forumowiczow pomogl mi zrobic hamulce dwuobwodowe do przyczepy ifa hl 8011 potrzebny mi jakis wykaz czesci ktore musialbym kupic oraz schemat szukalem w goooglach ale hakos nie bardzo z gory dziekuje;)

ziutek92    3

niestety nie pomogles mi bo w tamtym temacie calkiem o co innego chodzi. pomoze mi ktos bo chcialbym juz skladac przyczepe :(

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez hubertpietrzyk3
      Witam serdecznie wszystkich. Ma ktoś zrobione oświetlenie robocze w annie i czy jest mi w stanie wysłać zdjęcia oraz jak ma to zrobione. chciałbym to zastosowac za pomocą wtyczki do ursusa c330

• Przez jaro330
      panowie  jak  za  pomoca  wiertarki  zrobic  linke  ze  sznurków   próbuje  i  jakos  mi  nie  wychodzi
    • Przez MarioRm
      Witam serdecznie. Kupiłem niedawno ramię kopiące. Mam pytanie. Odnośnie napędu wom. Nigdy nie miałem swojego ciągnika. Może to głupie ale ile obrotów powinien mieć taki wałek. Coś gdzieś znalazłem że 540/minute. Ale czy to nie za dużo/lub mało na takie ramię. Do kopania. Brak oryginalnych napisów  tylko jakieś japońsko chińskie znaki. Na rozdzielaczach.  A chciałbym sobie z niego zrobić koparkę kroczącą.. 
    • Przez Wesołyrolnik65
      Witam.
      Chciałbym zabrać się za wymianę linki od rewersu. Ciągnik Zetor Proxima. Czy mają koledzy jakieś wskazówki, uwagi? 
      Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi :)
    • Przez Rafik
      Witam
      Mam na stanie kombajn samojezdny do buraków, 3-rzędowy włoskiej firmy Rimeco. Jest to stara i zmęczona maszyna, nieużywana kilka lat, jednak silnik i napędy ma w niezłym stanie, Stąd zrodziło się pytanie, czy warto samemu przerobić go na inną maszynę, a jeżeli tak to na jaką. Wiadomo, zawsze można to sprzedać albo oddać na złom, ale jakoś tak mi szkoda
      Pozdrawiam i czekam na opinie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj