Polecane posty

Marek1996    0

Witam wszystkich.

Na początku proszę was o wyrozumiałość :) To o co się spytam istnieje i proszę się ze mnie nie wyśmiewać.

Czy w waszej okolicy jest ktoś kto odda ciągnik rolniczy za darmo? U mnie we wsi ostatnio były dwa takie ale obydwa poszły do woj. Mazowieckiego.

Ostatnio widziałem ofertę na internecie ale ta oferta jest jakaś dziwna. Jeśli będzie w waszej okolicy coś takiego to proszę dajcie znać. Wiem że trudno będzie taki ciągnik zdobyć :D ale proszę o info.

Pozdrawiam Marek

P.S. Jeśli ktoś ma pisać że nigdy czegoś takiego nie znajdę to nawet niech się nie wpisuje. Proszę o wyrozumiałość.

Gość   
Gość

Pod Warszawą np. Wilanów, Konstancin, Otwock są takie przypadki. Gdy starszy pan, rolnik mało rolny sprzedaje ziemie za kilkanaście milionów zł deweloperom. U mnie w okolicy są na pewno dwa ofiarowane ciągniki, władimirec i C330. Zabrali to budowlańcy, chłopaki od nas co robią na tych budowach. Dziadek mówi że nie wie co z tym zrobić, na Warszawie nikt tego nie kupi, oni na to że z miłą chęcią to zabiorą i sprawa zakończona. Przeglądaj gumtree albo tablica może w końcu na coś wpadniesz.

Marek1996    0

Dzięki. A nie wiesz nic na ten temat na razie żeby był jakiś ?

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

Wiadomość z agroFakt.pl

Adam224360    35

Może Cię zainteresuje fendt 939 vario scr albo john deere 6930? Stoją u mnie na podwórku w krzakach przyjedź to Ci oddam :

Marek1996    0

Czytaj posty wyżej :) Głupie komentarze zachowaj dla siebie.

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

st220    20

Temat ciekawy, pewnie są przypadki że ktoś oddaje ciągnik czy inne maszyny, ale zapewne w mgnieniu oka taki ciągnik znajduje nabywcę i raczej nikt z dalszej okolicy na coś takiego się nie załapie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgataHorowska
      Witam Mama do tej pory dzierżawiła pole rolnikowi na zasadach, że dostawała dopłaty i płaciła podatek z tego. To jest 15 ha klasy gleby 1 2 3a ( z przewaga 2) Trwa to już bardzo długo, mam wrażenia ze rolnik brzydko mówiąc nas robi w bambuko. Mama została wdowa i dlatego to tak wszystko wyszło Chciałam zapytać jakie są stawki za taka ziemie ? To jest dolny Śląsk
    • Przez Sadownikx2
      Witam czy są jakieś paskli klinowe które się będą mniej ślizgać (będą mogły przenieść więcej Nm) niż zwykłe najtańsze paski klinowe?
      Potrzebuje pasków do rębaka do gałęzi.
      Koła pasowe są ok , naciąg też.
    • Przez 5120CASE5120
      Cześć wam,  miałem sprawne siedzenie pneumatyczne az do dziś.  Usiadłem na nim i było beż powietrza,  pierwsza myśl bezpiecznik,  lecz jest dobry.  Zacząłem rozbierać,  dobrałem się do przewodów (jeden samiec  trzy samice) Zacząłem je przekazać pomiędzy sobą, tylko w jednym  był prąd,  założyłem między nimi włącznik  i działa,  lecz  jakby nie reaguję na ustawianie dźwignią. Co sie stało?  Coś się uszkodziło a ja podłączyłem tak jakby na krótko? 
    • Przez Alchemik
      Gdzie porządnie i w normalnych pieniądzach regenerują frezy na wałku ataku? (kujawsko-pomorskie, ale nie koniecznie)
      Wałek obrobiony na frezie od strony wału napędowego. Przednia oś SIGE, steyr 8100, 8110, 8120 ( występuje chyba też w MF i innych). 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj