Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Wol-met 2b

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam

Poda mi ktoś namiary do tej firmy?

Nr telefonu czy coś w tym stylu!

Pozdrawiam

Kameleont25    75

"WOL-MET" Roman Wolny

Zielona Wieś 78

63-900 Rawicz

tel/fax +48-65-545-12-06

kom. +48-798-847-719

Wszystko spisałem z książki z wystawy Agro-Show czyli dostęp do tego ma prawie każdy..

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kameleon dzięki !!!!!! :D

Edytowano przez gruszmen

Wiadomość z agroFakt.pl

karoliwa    0
Dnia 28.01.2020 o 12:33, zdzisio8704 napisał:

I co dało rade bez papierologi?

Dnia 12.07.2013 o 21:54, Gość Profil usunięty napisał:

Kameleon dzięki !!!!!! :D

Kolego, spójrz na daty :) 

Swoją drogą, chciałbym odświeżyć temat i uzyskać trochę informacji na temat tura 2b do c-360. Czy są tutaj użytkownicy tego ładowacza na c-360 i mogą się wypowiedzieć na temat jakości tego sprzętu oraz jak trzeba dostosować traktor, bo domyślam się że opony z przodu muszą być mocniejsze. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Endriu91
      Witam 
      Mam problem z turem 3 sekcyjnym, nie działa 2 sekcja, 1 i 3 działają poprawnie lecz gdy odłączę elektrozawór druga zaczyna działać
      Nie wiem czy to wina elektrozaworu czy tak czegoś? 
    • Przez Bartkowskii
      Witam , stoje przed wyborem tura do ciagnika renault. Mialem zamowiony agromasz mragowo ale nie maja konstrukcji do ciagnika i trzeba dlugo czekac .
      Dealer zaproponowal mi sonarol ,ale opinie sa rozne . Moglby ktos polecic jakis ladowacz ? metaltechnik odpada
    • Przez karol6530
      zamontowalem ladowacz  stoll fz 30 z rozdzielaczem ls na new hollandzie t5,95  rozdialacz ma sterowanie mechaniczne na linkach a problem polega że działa z opuznieniem
    • Przez MarcinKdziak
      Jaki ładowacz polecacie do zetora 5011 euroramke czy zwykły trzysekcyjny. I z jakiej firmy wybrać najlepiej!!!
    • Przez DaNiElllDR2
      Witam. Czy ktoś ma wiedzę na ten temat? Będę bardzo wdzięczny. Na tą chwilę udało mi się podpatrzeć spis treści w instrukcji gdzie była wzmianka o tym... będę wdzięczny za info
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj