Zaloguj się, aby obserwować  
Marek66

Który wybrać ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marek66    0

Mam problem ponieważ zastanawiam się nad zakupem ciągnika w przedziale mocy od 110-130 km i nie wiem który lepszy , bardziej wytrzymalszy , mniej awaryjny itp. chciał bym poznać wasze zdanie na ten temat oraz ewentualne porady (ciagnik do orki , siania , uprawiania itp. ). Na ciagnik chcę przeznaczyc 245 - 260 tys. zł jak narazie zastanawiałem się nad : Zetorem Forrterą 120 , New Hollandem t6.155 oraz Case IH Farmall A 115 . Jezeli to nie ten temat to przepraszam .

Pozdrawiam :

Marek66

Edytowano przez Marek66

Ziel    52

DO orki to bym sie rozglądał raczej za maxxumem 120 zamiast za farmallem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

MariuszT    16

A wystarczy ci kasy na te ciągniki?

Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

ursusy    16

Każdy chwali swoje :D

Zetor jest to bardzo dobry i sprawdzony ciagnik przyciąga przedewszystkim ceną.

New Hollanda T6.155 napewno niekupisz za 245 tys za tą kasę będziesz miał co najwyżej t6.120

Case Farmall jest to mały i zwinny ciągnik do siewu jest idealny...

Wybór należy do ciebię :P

Powered By NEW HOLLAND
Ursus: Polubisz każdą drogę

Podlasie

konrad82    50

A może coś z Grupy AGCO , MF albo Valtre. Tylko musiałbyś pare groszy dorzucić ....

kupie silos na pasze!!!!

Marek66    0

john deere jest już dla mnie nieosiągalny co prawda chwalą sobie MF że mało palą itp. ale nie wiem jak z valtrą podobno części są drogie

Witaj moim zdaniem wybierz ciągnik New Holland T6.155. Ciągnik ekonomiczny, mocny, wytrzymały mało awaryjny. A dlaczego New Holland T6.155 ? Wujek niedawno kupił takiego NH i wykonuje nim wszystkie prace. Zaczynając od orki , później siew i gruberowanie i tak w kółko . Ciągnik mało pali , wykończenie wnętrza jest bardzo dobre . Pracując w tym ciągniku nie przemęczasz się, przejrzysty. Nie jest zbyt długi , jak na ciągnik o takiej mocy jest krótki , bardzo dobrze się nim manewruje . Mógłbym wymieniać.

Ja tam kupował bym NH , ale to wszystko zależy od Ciebie : P Pozdrawiam.

post-73560-0-76337600-1373138002_thumb.jpg

Edytowano przez RolnikzPomorza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jarek1780
      Witam 
      Szukam ciągnika do max 100 tys zł i o mocy 100-120 KM .Co mozecie mi polecić ? a jak już cos to na co zwrócić szczególną uwage przy kupnie ? Z góry dziękuje 
      Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez ma123
      Witam mierze się z zamiarem kupna jakiegoś aresa i ciekawi mnie na początek Ile spali na godzinę lub na hektar silnik John deere 130 120 km No i na co uważać przy zakupie 
    • Przez włodek
      Cześć,
      Zaczynam się powoli rozglądać za nowym ciągnikiem który zastąpi w cięższych pracach mojego 3p. Początkowo myślałem nad Ursusem 914 ale to wszystko już dość mocno wypracowane. Później mi się przypomniało, że znajomy. użytkuje Ursusa 4514 na areale ok 50ha jako główny ciągnik. Mówi że jest zadowolony. Daje sobie spokojnie radę a że ma wyłącznie produkcję roślinną a działek ma dużo, różnej wielkości, na niektóre z nich mówi że większym by nawet nie wjechał. Pożyczyłem sobie od niego na weekend i na pewno komfort pracy na plus w porównaniu do 914. Spalanie również miło mnie zaskoczyło. Ale decyzji jeszcze nie podjąłem. Dlatego też zakładam ten temat bo pomoże poradzicie mi coś innego. Moc myślę że 60 - 80km była by dla mnie ok. Ciągnik będzie pracował na ok 20ha. To co dla mnie jest teraz najważniejsze to napęd 4x4 i większy uciąg. Bo co z tego że mój 3p ma moc i daje radę skoro mało wiele i się grzebie bo jest za lekki. 
    • Przez Aklik
      Dzien dobry, jakie maci opinie o tych ciągnikach raczej sa maloawaryjne skoro producent nie boi dawac sie promocji na 5 lat.
    • Przez Dejwu26
      Czołem forumowicze 🙂
      Noszę się z zamiarem wymiany w niedalekiej przyszłości mojego Zetora 10045 na Case 856xl. Czy użytkownicy badź ci co go kiedyś użytkowali mogli by się wypowiedzieć coś na temat tego Case? Jak z awaryjnością, dostępem i kosztem części? Hydraulika w tych traktorach jest mocna? Chciałbym abyście podpowiedzieli czy to jest dobry pomysł, czy szukać czegoś innego? Szukam traktora z lepszym komfortem, a zarazem prostym i nie za dużo wyposażony w elektrykę. Traktor będzie głównym ciągnikiem na gospodarstwie, pracował będzie z plugiem 4 skibowy zagonowy, 3 m talerzówka i agregatem uprawowo siewnym i turem
      Pozdrawiam, pjona 🙂

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj