Skocz do zawartości
zaloga224

Valtra Nowe modele serii 3 & H5

Polecane posty

zaloga224    0

Witam jestem Przedstawicielem handlowym marki VALTRA na terenie województwa: lubelskiego.

Chętnie odpowiem na wasze pytania i wątpliwości, np modele, wyposażenie, moce ...

Pozdrawiam

Michał

kris14    259

Mam pytanie dotyczące 'małej' serii N: czy można ją wyposażyć w amortyzowaną przednią oś lub/i kabinę?

racha    2

witam panie Michale mogę prosić o cennik serii n 3 cylindrowej z leśną kabiną

Wiadomość z agroFakt.pl

Piters182    18

Podłączam się do pytania kris14 w jakich najmniejszych nowych Valtrach jak i tych starszcych modelach jest dostępna jakas amortyzacja. I czemu nigdzie nie ma danych technicznych w necie. Na stronie są aby większe Valtry.

zaloga224    0

Witam

w modelu

N 93 H3 i N 103 H3 amortyzacja przedniej osi i kabiny Nie!!! jest dostępna.

natomiast N 93 H5 i N 103 H5 amortyzacji osi nie ma , ale Jest dostępna amortyzacja kabiny.

Natomiast w dużej seri N113 , N123 , N143 , N163, jest dostępna za dopłatą amortyzacja osi i kabiny.

Małe N-ki N82-N92 nie mają amortyzacji

Natomiast duża seria N101 ma dostępna amortyzację i mam taką Volną na placu.

Pozdrawiam

Michał

505 252 677

Hej

Mała N może być wyposażona w tę kabinę , jeśli chodzi o wycenę to proszę kontakt tel. lub spotkanie

pozdrawiam

Michał

KlakacZ    16

Mogłbym prosic o cenę Valtry n103.4 h5  półautomatem i cena tura do niej oraz spalanie w Orce? Dziękuje

Don_Pablo    0

Witam mam zamiar kupic N 103.4  H-3 z ładowaczem  czołowym quicke q56 .moge prosic o oferte i porade czy to dobry pomysl...pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlodociany17
      Co sadzicie o ciagnikach Valtra serii A | C | M ?? Który ciagnik z tych serii byłby odpowiedni na 30 do 50 ha
      MI najbardziej podoba sie C100. Jakie zalety ma ten ciagnik a jakie wady?? Jakie ma spalanie?? Prosze o komentarze wypowiedzi, i czy ktos jedził lub posiada taki ciagnik??
      Co to jest ten Wentylator ze sprzęgłem lepkościowym??
    • Przez rafal3514
      co sądzicie o VALTRACH. przede wczystkim o serii N.
    • Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez marioc14
      Witam niedawno kupilem  i mam takie pytanie czy szum w tylnym moscie i nagrzewanie sie go jest normalne ?
    • Przez Adam26
      Mam pewien problem ponieważ zgubiłem przewód który podgrzewał mi ciągnik (Valtra A95) i teraz nigdzie na internecie nie mogę go znaleźć i jakbyście byli tacy mili i mi pomogli z góry dziękuje