Skocz do zawartości

Polecane posty

Firsten    0

Witam

Mam pytanie czy opłaca się kupić ciągnik Lamborghini grand prix 95 jako główny na 35ha i niewiem czy jest oszczędny bo nie mogę znaleść informacji a ceny ropy są bardzo duże.

Czy Lamborghini grand prix 95 podoła uciągnięciu 3m http://allegro.pl/agregat-uprawowo-siewny-dexwal-z-hydropakiem-2-5m-i3253979391.html podczepionego do http://allegro.pl/siewnik-3m-amazone-d8-super-ostatnie-wydanie-i3240217261.html

Napisano (edytowany)

Wielu moich znajomych ciąga ciagnikami takiej mocy agregaty bierne 3 m z siewnikami mój wójek ma do belarusa 2,5 czynnego lemkena z siewnikiem i tez daje radę. Także spokojnie nawet ursus dałby radę to pociagnąć problemem jest nie moc tylko siła podnośnika chociaż wszystkie zachodnie traktory mają bardzo mocne podnosniki i spokojnie dają radę. Lambo to z takim bedzie fruwać o ile mam mocny i sprawny podnosnik ;) Ale szczerze to ja by nawet nie myślał nad takim agregatem, wiem jak to robi to to samo co kultywator no może dzięki tym wałkom troche lepiej, także dla mnie lipa wolałbym na twoim miejscu czynny albo chociaż talerzowy z cieżkim wałem no chyba ze masz same piachy ... ale za to siewnik badzo dobry podałes dla przykładu ;)

Edytowano przez Przemek15_03

jonkszi    62

Jak nie masz ciężkiej ziemi klasa jest dobra to spokojnie da radę tylko jeśli amazone nie ma za dużej skrzyni zasypowej ale po zdjęciu wydaje się normalna więc wydaję siew porządku ja bym jednak agregat wybrał agromasz bo mam wątpliwości czy dexwall będzie dobry.

Wiadomość z agroFakt.pl

Addam    4

Posiadałem Grand prix'a 674 Poczciwa maszyna i bardzo oszczędna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pierniczek
      Witam,

Chciałbym kupić ciągnik o mocy 80 KM, max 90KM. Niestety kwota jaką w chwili obecnej dysponuję to 40 - 50 tys. Za te pieniążki można znaleźć ciągnik o tej mocy, ale nie można też wybierać za bardzo.

W związku z tym proszę was o pomoc w podjęciu decyzji jakiej maszyny szukać? Można za taką kwotę kupić MTZę, albo jakiś zagraniczny ciągnik np. MF - choć będzie dużo starszy.

Zakupiony ciągnik będzie pracował głownie przy gnieceniu pryzmy z kukurydzy, transporcie, być może przy sianokiszonce po założeniu ładowacza czołowego.

Pozdrawiam
    • Przez Piotrus89
      Ludzie, opiszcze co wiecie na jego temat, ile pali, na co trzeba zwrócic uwagę podczas eksploatacji, czy awaryjne są i komfort pracy. Pozdro !!
    • Przez pawel03
      witam.
      mam problem z moim lamborghini z 93 roku. posiadam go od niedawna i nie moge znalezc zadnego korka do wlewu oleju hydraulicznego i tak samo do spuszczenia azeby go wymienic. nie trzyma mi cisnienia. kiedy jest zimny mam 4 bary (co i tak wedlug mnie jest malo bo powinno byc 6) a jak sie rozgrzeje do spada nawet do 2 i trzeba go trzymac na obrotach zeby dalo sie normalnie skrecac i obracac plug czy podnosic... mam pewne przypuszczenie ze ten korek znajduje sie nad walkiem. jest tam jakis korek ale nie mam pojęcia czy to jest to. z gory dziekuje za podpowiedzi.
    • Przez KrzychuM
      co to za traktor ile ma koni??? jezeli jest podobny temat to przepraszam i prosze o wyrozumiałość???
    • Przez look9023
      Czy do prac na łąkach lepiej wybrać r2 86, czy r3 100?