Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
daniel1232

prasa massey ferguson 20-8

Polecane posty

daniel1232    0

Witam mam problem kupilem niedawno prase massey ferguson 20-8 i gdy zrobilem pierwsza probe to wiaze lecz kostka jest bardzo luzno zwiazana prosze o pomoc co zrobic gdyz jestem w tym temacie zielony.

Karol445    38

Co to znaczy luźno związana ? kostka jest luźna czy supeł jest luźny? Jak kostka to dokręc sprężyny na wylocie jak supeł to naprężacze sznurka i zwiększ docisk palców supłacza.

Wiadomość z agroFakt.pl

daniel1232    0

Juz sobie poradzilem dzieki a i jeszcze jedno pytanie macie moze jakas strone sklepu z czesciami do tej prasy?

JANCZAK1176    41
Napisano (edytowany)

Wpisz model prasy w gogle a ukażą się sklepy szrot

Edytowano przez JANCZAK1176

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Laver
      Witam, mam problem z prasą Metal fach Z589, ramię od podajnika siatki przestało działać, na komputerze wyświetla się  błąd czujnika termicznego obwiązywacza.  Ma ktoś jakieś pomysły co może być przyczyną?
    • Przez radekjohn1640
      Witam Proszę o opinie na temat ciągnika Massey Ferguson 6265, 6255, jakie z awaryjnością tych modeli, jak z pracą skrzyni biegów ? Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez Toff
      Hej  zwykle sezon w pełni no i coś nazwali. Wsiadam rano do mojego Massey feguson 6255 przekrecam kluczyk pali i bach nagle obrotomierz odpadł no strzałki od rewersu przestały swiecic myślę bezpiecznik ale co przerzuca rewers a tu ciągnik ani drganie.biegi wchodzą ciągnik też działa normalnie i część zegara kontrolki paliwo itp działa. 
      Pomóżcie czy ktoś miał coś podobnego w swojej maszynie czy da się to naprawić od ręki czy dzwonić po serwis? Dodam przeglądałem bezpieczniki i nic nie znalazlem
    • Przez beli666
      Witam, jestem tutaj nowy więc z góry przepraszam za jakiekolwiek  błedy itp. Mam problem z prasą walcowo-łańcuchową DF 1.8 V UNI fAMAROL  , mianowicie przy pełnej komorze nie potrafie podnieść klapy do góry przy zrobieniu 15 bali tylko 3 otwarcia poszły bez problemu a z resztą masakra. Traktor ma 180 bar na cisnieniu w hydraulice a w prasie za elektro zaworami jest podobnie ! JAK KOMORA PRASY JEST PUSTA DZIAŁA WSZYSTKO BEZ ZARZUTÓW. 
      Dzięki z góry za pomoc Pozdrawiam 
    • Przez ursus1997
      Witam, mam problem mianowicie gdy prasuje i na sterowniku pokazuje mi ze zawsze jest za duzo np siana z prawej strony na a problem wystepuje nawet jak nawet nic nie ma w prasie! Czego to moze byc wina, sterownika, czujników...? Moze ktos wie o co moze chodzic, moze ktos mial podobny problem. Na obrazku pokazałem jak to mniej wiecej wyglada. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.