Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
solek01

Haki CBM

Polecane posty

solek01    40

Mam w moim Masseyu 690haki CBM ale nie działają, dzwignie są pourywane, wszystko zapieczone. Na allegor widziałem zestawy naprawcze tylko czy one będą pasowały do każdego haka czy tylko do wybranych. Czy ktoś je już naprawiał?

pooch    59

Kolego, haki mają z tego co widziałem różne kategorie np: kat2s do 90 KM, kat2 do 140 KM i kat3 do powyżej 200 KM.

Sprawdź jaką masz kategorię iszukaj zestawu naprawczego pod dany typ. Wg mnie powinno grać.

W rolnictwie siła!!! :)

zetor3011    299

W mojej Renówce były pourywane końcówki te do wyciągania i rozebrałem dospawałem kawałek druta i gitara :)

Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dawid464
      witam
      czy może mi ktoś powiedzieć gdzie można to kupić albo jak to się fachowo nazywa
      tu są przykładowe zdjęcia
      http://zapodaj.net/1c6edf7932072.jpg.html
      http://zapodaj.net/265b58f383baf.jpg.html
    • Przez MalopolskaAgrovision
      Witam, czy ktoś z użytkujących ten ciągnik również zmienial w nim juz turbo,kolektor,haki,  ma problemy z EGR, i z spadającymi belkami z tylnej ośki oraz  czy miał problem z wiskozą ?? czy to tylko ten egzemplarz taki jest, dodam że ciągnik z 2010-11 i bedzie mial juz z 5tyś godzin 
    • Przez Johny1225
      Witam

Problem polega na tym iż haki które mają za zadanie trzymać tylną klapę puszczają zbyt wcześnie (wskaźnik nie wchodzi nawet na czerwone pole) przez co nie mogę zbić beli tak mocno jakbym chciał. Czasem gdy dobije za duzo materiału klapa sie otwiera i musze owijać belke awaryjnie na otawrtej klapie. Z boku pod siłownikiem jest regulacja (naciąg sprężyny) , pomimo naciągu na maxa spręzyna nadal jest luźno może wymienić ją na jakąś krótszą i grubszą ? Może ktoś miał podobny problem ,proszę o porade gdyz na forum nie znalazlem nic rzeczowego.

Pozdrawiam
    • Przez Wodzu30
      Witam posiadam na sprzedaż EURO Hak wraz z ryglem mocowanie haki Uchwyt.Posiadam na sprzedaż wszelakie mocowania....
    • Przez denis914
      posiada ktoś w ciągniku haki kategori 2 wersja lekka czy są warte kupna

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.