Skocz do zawartości

Polecane posty

janekkul    0

Potrzebuję opinii o rozrzutniku jeantil 12 ton na tandemie z dwoma pionowymi wałkami (grubymi rurowymi )typ EP 2120

Może ktoś z was pracował takim Jeantilem? Przymierzam się do kupienia ,i chciałbym co nieco o nim wiedzieć .

elku87    26

kiedyś miałem Jeantila tylko chyba 10 czy 11 ton nie pamietam , ale jak dla mnie konstrukcja super udana. Wszystko masywne i zbudowane ergonomicznie, nie ma jakiś zbędnych rzeczy. Hamulce pewnie tam będziesz miał hydrauliczne. Ja nie miałem żadnych awarii z nim.

PALAX    30

Ja mam Jeantil EVR 14 12 na jednej osi, dwa wirniki pionowe do roztrząsania obornika. Chodzi w nim MF 5435 96 KM. Jak mokro to czepiam większego konika do niego. Opinia moja jest taka że to solidna maszyna dobrze przemyślana. Obornik bardzo równomiernie rozdrobniony i rozrzucony. Wadą jest brak mozliwości odpinania adaptera.

Edytowano przez PALAX

Wiadomość z agroFakt.pl

PALAX    30

To zależy , jak na skraju pola to 540 tak by węziej roztrząsał adapter i prawie idealnie dorzuca do granicy bądz drogi. Jak na polu to 1000 obr/min wtedy drobniej rozdrabnia obornk, jednak zdaża się że strzępy lecą nawet na odległośc 6-9 metrów w bok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się