Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jarekzak95

synchronizacja rui

Polecane posty

nikolas29    167

zapach knura tak ale tylko naturalny zaden spray nie pomaga,zastrzyki tez nie pomagaja. ja na tyle swin nigdy nie prosne po zastrzyku(powtorki) lepsze juz sa witaminy na ruje

Edytowano przez nikolas29

Wiadomość z agroFakt.pl

jarekzak95    0

a co z dnie świetlnym ,i fluszingiem i jak wstawiać loszki do grupy loch odstawionych od prosiąt żeby weszły w tym samym momencie w ruje ,co myślicie o pg600 lub regumate

maxiben    14

z pg 600 trzeba uwazac bo podany w zlym momencie nic nie da a nawet moze doprowadzic do cystowatosci regumate to aby powstrzymac owulacje ja tego nie stosuje i wyruwnuje odsadzeniem swiatlo flushing bardzo wazna rzecz do tego dobry dojrzaly knur

jarekzak95    0

a jak robicie z loszkami np mam grupę loch powiedzmy 15 sztuk oproszonych i wiem że 5 muszę usunąć po odstawieniu od prosiąt i 5 loszek muszę wstawić na ich miejsce jak zrobić żeby loszki i lochy weszły w mnie więcej w tym samym terminie w ruje jak to zrobić ,czytam dużo o ty jestem początkującym chodowcą

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kopokop
      Witam mam taki pytanie jak myślicie przez ile czasu w Polsce  będzie jeszcze pomór świń.Proszę o  komentarze i wiele odpowiedzi.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez jan2130
      Witam pomuszcie co mam zrobic juz niemam sił az strach wejsc do szopy cholery obgryzaja sobie uszy i to tylko jeden skojec jest ich tam 50 juz prubowałem wszystkiego pryskałem je takim sprejem zapachowym zucałem i plastkowe butelki sypałem proszek na uspokojenie do pasz i nic :angry:
    • Przez keeway
      Witam kupie male prosieta w rozsądnej cenie woj maloposkie

• Przez karolcia06063
      Witam.Mam problem, kupiłam knura hodowlanego,ale nie "sprawuje się".Hodowca nie zamierza go wymienić,co mogę zrobić.Czy ktoś coś wie,albo miał taki problem.
    • Przez Edziu
      Panowie od jakiegoś już czasu występuje problem z lochami w postaci braku apetytu po oproszeniu,do czasu oproszenia wszystko jest ok,natomiast z chwilą oproszenia prawie każda locha traci apetyt i nie chce jeść,pytałem lek-weta to jeden odpowiedział mi że tego się nie leczy tylko locha won z chlewni.Podaję antybiotyk,ale to nie działa locha nie chce jeść tylko pije wodę.Nie mam pojęcia gdzie leży przyczyna proszę o podpowiedz.Z góry dziękuje dousłyszenia